Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Źródło fot. EA / Techland
i
Publicystyka 23 grudnia 2022, 15:50

25 najlepszych promocji ze Steam Winter Sale 2022

Koniec grudnia to idealny czas, aby doszczętnie opróżnić swój portfel i dlatego Valve ochoczo przybywa z pomocą! Wyprzedaż pełna jest mniejszych lub większych obniżek, przy czym każdy powinien znaleźć coś dla siebie, nawet największe marudy.

Pora uzupełnić swoją bibliotekę Steam o garść gier, w które nigdy nie zagracie. No chyba, że jesteście tymi rozsądnymi graczami, kupującymi tylko to, na co faktycznie mają ochotę. Wtedy nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować i zachęcić całą resztę do podobnego zachowania. Nie będę Wam mówił, jak macie wydawać swoje pieniądze, ale… zresztą, sami dobrze wiecie o co chodzi! Koniec pseudomoralizatorstwa, Steam Winter Sale 2022 ruszyło, więc cieszcie się i korzystajcie z wyprzedaży. Ta potrwa do 5 stycznia 2023 roku.

Macie coś wartego polecenia?

To ostatnia wyprzedaż na Steamie w tym roku, więc pewnie znajdziecie grę lub dwie, które Was zainteresują. My wypisaliśmy bardziej intratne okazje, ale jeśli rzuciło się Wam w oczy coś opłacalnego, podzielcie się znaleziskiem w komentarzach. W końcu chodzi o to, aby sobie pomagać!

Crash Bandicoot 4: It’s About Time za 89,50 zł

Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Activision Blizzard, 2020

Szalony jamraj powrócił, aby ponownie udowodnić, że wymagające platformówki mają swoje oddane grono odbiorców. Tym razem motywem przewodnim przygód Crasha jest czas i związane z nim możliwości, które zresztą sprawdzimy w praktyce. Przygotujcie się na alternatywną rzeczywistość, mnóstwo skakania oraz przerażającą ilość dobrej zabawy!

  1. Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Steam

Bioware Bundle za 38,72 zł

Mass Effect: Andromeda, Electronic Arts Inc., 2017

Skoro w jednym pakiecie można wyrwać dwie kontrowersyjne gry od Bioware, to nie ma się nad czym zastanawiać! W ramach Bioware Bundle otrzymacie Dragon Age: Inquisition oraz Mass Effecta: Andromedę Deluxe Edition, czyli tytuły, które wzbudziły ożywione emocje wśród graczy. Zwłaszcza pod recenzjami na naszym portalu!

  1. Bioware Bundle na Steam

Keep Talking and Nobody Explodes za 16,19 zł

Keep Talking and Nobody Explodes, Steel Crate Games, 2015

Co może być ciekawszego od rozbrajania bomby? Rozbrajanie bomby w gronie znajomych, gdzie jedna osoba wciela się w sapera, a reszta ekipy w pomocników z instrukcją! Pojedyncza osoba musi rozwiązać łamigłówkę według instrukcji jego towarzyszy, którzy nie mają wglądu w to, jak wygląda ładunek wybuchowy. Liczy się więc komunikacja, bowiem jeden niewłaściwy ruch i… BUM!

  1. Keep Talking and Nobody Explodes na Steam

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Ile pieniędzy przeznaczasz średnio na gry na wyprzedażach Steam?

Poniżej 50 zł
44,6%
Od 50 do 100 zł
37,2%
Od 100 do 200 zł
10,8%
Więcej niż 200 zł
7,4%
Zobacz inne ankiety
Subnautica

Subnautica

Mass Effect: Edycja legendarna

Mass Effect: Edycja legendarna

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic

The Banner Saga 3

The Banner Saga 3

Keep Talking and Nobody Explodes

Keep Talking and Nobody Explodes

OlliOlli World

OlliOlli World

Steam Winter Sale 2022 - 20 gier strategicznych, które warto kupić
Steam Winter Sale 2022 - 20 gier strategicznych, które warto kupić

Podczas Steam Winter Sale można uzupełnić swoją kolekcję gier strategicznych, których dotychczas nie udało się nabyć. W zestawieniu zebraliśmy najciekawsze pozycje reprezentujące wspomniany gatunek.

Steam Winter Sale 2022 - 20 gier z otwartym światem, które warto kupić
Steam Winter Sale 2022 - 20 gier z otwartym światem, które warto kupić

Po co wychodzić na zewnątrz, gdy można podróżować w grach z otwartym światem? Steam Winter Sale to okazja do nabycia tytułów starych i nowych, które każdy powinien sprawdzić. Pora przewietrzyć portfele.

15 świetnych gier do 10 zł ze Steam Winter Sale 2022
15 świetnych gier do 10 zł ze Steam Winter Sale 2022

Portfel mocno odchudzony, ale ostało się kilka miedziaków? To świetnie, gdyż mamy dla Was 15 naprawdę interesujących gier, które nabędziecie za mniej niż 10 złotych. Zdecydowanie nie powinniście żałować tych zakupów, są to bowiem sprawdzone tytuły!