Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

Hard West 2 za 75,59 zł. 22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

 

Hard West 2 za 75,59 zł

Good Shepherd Entertainment / Gambitious

Rodzima taktyczna strategia turowa osadzona na „Dziwnym Zachodzie”, powraca i dostępna jest w nader okazyjnej cenie. Jako banda rzezimieszków napadniecie na Pociąg Widmo, co nie skończy się tak, jakbyście tego chcieli. Nie musicie się również obawiać o powolne starcia, bowiem dzięki eliminowaniu przeciwników można wykonywać kolejne akcje, w związku z czym Hard West 2 okazuje się całkiem dynamiczny.

  1. Hard West 2 na Steamie

Spiritfarer: Farewell Edition za 26,99 zł

Thunder Lotus Games

Spiritfarer: Farewell Edition to jedna z tych ciepłych produkcji, przy których można się zrelaksować i jednocześnie popaść w zadumę. Tytuł ten z jednej strony zapewnia satysfakcjonującą rozgrywkę skupioną na zdobywaniu przedmiotów oraz rozbudowie statku, a z drugiej oferuje naprawdę dobrze zarysowane postacie i wciągającą fabułę. Tylko nie dajcie się zwieść pozorom, a zwłaszcza co bardziej uroczym duszyczkom!

  1. Spiritfarer: Farewell Edition na Steamie

Disco Elysium – The Final Cut za 35,74 zł

ZA/UM

Disco Elysium – The Final Cut to zachwalany tytuł, laureat kilku nagród i generalnie RPG, któremu warto dać szansę. Nie tylko ze względu na specyficzną szatę graficzną, ale przede wszystkim na sposób prowadzenia rozgrywki. Jeśli jednak liczycie na dynamiczną akcję, a z czytaniem Wam nie po drodze, nie wydawajcie tych niecałych 36 złotych. Natomiast osoby doceniające fabułę oraz lubiące dylematy moralne powinny być zadowolone.

  1. Disco Elysium – The Final Cut na Steamie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,6%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

The Forest

The Forest

Dying Light 2

Dying Light 2

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

Psychonauts 2

Psychonauts 2

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.