Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

Dragonball Xenoverse Bundle Edition za 23,88 zł. 22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

 

Dragonball Xenoverse Bundle Edition za 23,88 zł

Bandai Namco Entertainment

Nie ma chyba osoby na świecie, która nie słyszała o Dragon Ballu. Jeśli zatem szukacie gry osadzonej w tym uniwersum, przed Wami całościowy pakiet pierwszego Xenoverse. W podobnej cenie możecie nabyć również kontynuację, co zagwarantuje dostęp do sporej ilości zawartości i wielu kamehameha!

  1. DRAGONBALL XENOVERSE Bundle Edition na Steamie

Creeper World 4 za 35,99 zł

Knuckle Cracker

Wyobraźcie sobie strategię czasu rzeczywistego, w której naszym celem jest obrona planety przed kosmitami przypominającymi ciecz. Zadanie to nie będzie wcale łatwe, a do tego strona wizualna Creeper Worlda 4 nie zachwyca. Niemniej gra wynagradza to naprawdę wciągającą rozgrywką. Dla fanów poprzednich odsłon jest to pozycja obowiązkowa.

  1. Creeper World 4 na Steamie

Satisfactory za 59,40 zł

Coffee Stain Publishing

Satisfactory to na pierwszy rzut oka takie Factorio, tyle że w trójwymiarze – i w zasadzie to idealne określenie tego tytułu. Jeśli więc bawi Was optymalizowanie linii produkcyjnej oraz automatyzacja fabryki, zdecydowanie się tutaj odnajdziecie. Przygotujcie się na spędzenie wielu godzin na doskonaleniu swojego pomysłu konstrukcyjnego. W końcu chodzi o to, aby wszystko pracowało na najwyższych obrotach i bez żadnego problemu.

  1. Satisfactory na Steamie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,6%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

The Forest

The Forest

Dying Light 2

Dying Light 2

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

Psychonauts 2

Psychonauts 2

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.