Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr za 35,99 zł. 22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

 

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr za 35,99 zł

NeocoreGames

Za mniej niż 40 złotych możecie walczyć w imię Imperatora z wszelkim plugastwem, jakie się przed Wami pojawi. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr to całkiem udany hack’n’slash zasypujący nas hordami przeciwników oraz taką samą ilością broni. Polecam grać przede wszystkim na padzie, a także dołożyć 20 złotych, aby nabyć wydanie Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr Complete Collection z wszystkimi atrakcjami.

  1. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr na Steamie

The Yakuza Bundle za 71,86 zł

SEGA

Trzy gry z serii Yakuza w tak skandalicznie niskiej cenie? Aż grzech nie skorzystać z okazji, by zaopatrzyć się w Yakuzę 0, Yakuzę Kiwami oraz Yakuzę Kiwami 2. A jeżeli posiadacie już którąś część z serii, informuję, że pozostałe gry są również dostępne osobno w naprawdę dobrej promocji. Zatem jeśli niestraszna Wam japońszczyzna, a także macie ochotę na nieco zakręconego poczucia humoru oraz zwariowane minigry, nie zastanawiajcie się, tylko bierzcie The Yakuza Bundle!

  1. The Yakuza Bundle na Steamie

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,6%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

The Forest

The Forest

Dying Light 2

Dying Light 2

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

Psychonauts 2

Psychonauts 2

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.