Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 listopada 2022, 16:45

Dying Light 2 za 99,99 zł. 22 ciekawe promocje ze Steam Autumn Sale 2022

Za oknem szaro i ponuro, warto więc rozgrzać się przy dobrej grze. I tutaj z pomocą przybywa kolejna wyprzedaż na Steamie, dzięki której w przystępnej cenie nabędziecie wybrane tytuły. Pomogą Wam one przetrwać ten jesienny czas.

Dying Light 2 za 99,99 zł

Techland

Drugie „ganianie się z zombie” dostępne jest w całkiem atrakcyjnej cenie. Do pakietu można dorzucić jeszcze pierwszy oficjalny dodatek i mamy solidną ilość zawartości do wypróbowania. Jeśli byliście zainteresowani sprawdzeniem rodzimego Dying Lighta 2: Stay Human, a do tego nie przeszkadza Wam spora powtarzalność oraz niekoniecznie zajmująca fabuła, to macie ku temu idealną okazję.

  1. Dying Light 2 na Steamie

Carrion za 28,79 zł

Devolver Digital

Carrion to produkcja, którą trapią dwie bolączki: jest za krótka oraz ma niepotrzebne „ludzkie” sekwencje. Normalnie bowiem sterujemy potworem siejącym zamęt w bazie militarnej. Wyobraźcie sobie odwrócony horror, gdzie to my wcielamy się w tego złego, eliminując wszystko na swojej drodze. Uwaga, pierwsze skrzypce gra tutaj brutalna przemoc oraz hektolitry krwi.

  1. Carrion na Steamie

Lost in Random za 25,98 zł

Electronic Arts Inc.

Lost in Random to moja prywatna perełka. Jeśli szukacie nietuzinkowej przygodówki o specyficznej szacie graficznej, która w dodatku traktuje kości do gry dosłownie i metaforycznie, trafiliście idealnie. Fabuła mogłaby być nieco dłuższa, walka bardziej urozmaicona, a zagadek nieco więcej, ale za tę cenę zdecydowanie warto skusić się na zagubienie w losowości.

  1. Lost in Random na Steamie

 

 

 

Patryk Manelski

Patryk Manelski

Chciał być informatykiem, potem policjantem, a skończyło się na „dziennikarzeniu” na UŚ. Tam odkrył, że można połączyć pasję do grania z pisaniem. Następnie bytował w kilku redakcjach, próbując przekonać wszystkich, że gry MMO są najlepsze na świecie. Tak trafił do działu publicystyki na GOL-u, gdzie niestrudzenie kontynuuje swoją misję – bez większych sukcesów. W przerwach od walenia z axa hoduje cyfrowe pomidory, bawiąc się w wirtualnego farmera. Nie mając własnego ogródka, zadowala się opieką nad drzewkiem bonsai. Kręci go też jazda na rowerze, zaś czytać lubi mangę i fantastykę. A co najważniejsze, pochodzi z Sosnowca, gdzie zresztą mieszka i z czego jest dumny!

więcej

TWOIM ZDANIEM

Zdarzyło Ci się kiedyś kupić grę na wyprzedaży, a potem nigdy w nią nie zagrać?

Ciągle mi się to zdarza
14,8%
Czasem tak bywa
53,6%
Kiedyś mi się zdarzyło, ale teraz się pilnuję
10,6%
Nigdy w życiu (i tej wersji się będę trzymał)
21%
Zobacz inne ankiety
Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

The Forest

The Forest

Dying Light 2

Dying Light 2

Frostpunk

Frostpunk

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers

Satisfactory

Satisfactory

Dragon Ball: Xenoverse

Dragon Ball: Xenoverse

Psychonauts 2

Psychonauts 2

16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole
16 smacznych rogali, czyli najlepsze gry roguelike na PC i konsole

Walcz, umieraj, odradzaj się... i zacznij od nowa. To znana od lat i wciąż popularna formuła rozgrywki w przeróżnych, najczęściej mniejszych, niezależnych produkcjach. Tym razem chcemy przybliżyć te najlepsze i najbardziej angażujące „rogaliki”.

Najlepsze gry, które się nie sprzedały
Najlepsze gry, które się nie sprzedały

To, że sukces artystyczny nie musi iść w parze z ekonomicznym, to żadna nowość. Czasem jednak aż trudno uwierzyć, że udane i popularne po dziś dzień tytuły były w pierwszych latach swego istnienia na rynku kompletnymi komercyjnymi klapami.