Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 września 2006, 20:14

autor: Tofu

TGS 2006 - fotorelacja cz. 3

Tokyo Game Show trwa w najlepsze. Dziś hale otwarte zostały dla szerokiej publiczności, a dziennikarze zostali dosłownie zadeptani.

Tokyo Game Show trwa w najlepsze. Dziś hale otwarte zostały dla szerokiej publiczności, a dziennikarze zostali dosłownie zadeptani. „Jak ja się poświęcam – najpierw w pociągu odkrywam, że mogę zginać ciało w miejscach, które wcześniej wydawały mi się sztywne, potem na hali odkrywam, że powinienem wziąć ze sobą obuwie ochronne z fabryki...” – tak żali się Tofu, nasz dzielny korespondent z Kraju Kwitnącej Wiśni (zachodzi podejrzenie, że ta kwitnąca wiśnia to taki eufemizm na siniaki). Oto nasza fotorelacja z drugiego dnia targów.

Z Sonikiem dogadałem się od razu, obecnie prowadzę negocjacje z szefami Segi na temat umieszczenia mnie w kolejnej części gry jako ukrytej postaci.
Do gier hazardowych należy przyuczać dzieci jak najwcześniej. To ich uchroni od popadnięcia w jakiś, uchowaj Boże, buddyzm i od zapomnienia, że najważniejszy jest pieniądz.
Zresztą japońscy gracze generalnie wcześnie zaczynają...
A ja już jestem dużym graczem – jeśli o grach mówimy.
TGS 2006 - podsumowanie
TGS 2006 - podsumowanie

Centrum prasowe powoli pustoszeje, dziennikarze z całego świata pakują sprzęt i kończy się darmowa kawa. Pisząc te słowa, czuję się jak korespondent wojenny – nikt co prawda do mnie nie strzela, ale zmęczenie daje się we znaki.

TGS 2006 - fotorelacja cz. 4
TGS 2006 - fotorelacja cz. 4

Dziś ostatnia część naszej fotorelacji z Tokyo – nieco krótsza, gdyż co było do sfotografowania, sfotografowane zostało, niemniej cztery tuziny miłych dla oka fotek serdecznie Waszej uwadze polecamy.

TGS 2006 - fotorelacja cz. 2

Tokijskie targi gier komputerowych – wersja 2006 – wystartowały. Impreza to cokolwiek dla nas, Europejczyków, odległa i dystansowo, i merytorycznie. :-) Niemniej postanowiliśmy przełamać lody i udać się do tokijskiej Makuharu Messe.