Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

W Grease główna bohaterka umiera na samym początku filmu. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

W Grease główna bohaterka umiera na samym początku filmu

Grease, reż. Randal Kleiser, Paramount Pictures 1978 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
Grease, reż. Randal Kleiser, Paramount Pictures 1978
  1. Film/serial: Grease
  2. Reżyser: Randal Kleiser
  3. Rok premiery: 1978
  4. Gdzie obejrzeć: iTunes, Chili, Rakuten, Netflix, Canal+,

Grease to jeden z największych hitów wśród filmowych musicali. Oprócz rewelacyjnej ścieżki dźwiękowej zasłynął też świetnymi rolami młodego Johna Travolty i Olivii Newton-John. Scenariusz nie jest zbyt skomplikowany. Opowiada o wakacyjnej miłości między lokalnym łobuzem Dannym i Sandy – dziewczyną z Australii, która przyjeżdża do USA, by się uczyć. Później okazuje się, że oboje uczęszczają do tej samej szkoły, co przyczynia się do dalszych perypetii. Fani mają jednak swoją własną teorię, co naprawdę wydarzyło się w fabule Grease.

Zostało jeszcze 36% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej