filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

W Gdzie jest Nemo? nigdy nie było żadnego Nemo. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

W Gdzie jest Nemo? nigdy nie było żadnego Nemo

Gdzie jest Nemo?, reż. Andrew Stanton, Pixar 2003 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
Gdzie jest Nemo?, reż. Andrew Stanton, Pixar 2003
  1. Film/serial: Gdzie jest Nemo? (Finding Nemo)
  2. Reżyser: Andrew Stanton
  3. Rok premiery: 2003
  4. Gdzie obejrzeć: iTunes, Chili, Rakuten, Disney+, Canal+, Lumi, Vod.pl

Bajkę Gdzie jest Nemo? znamy jako kolejny film Disneya z małym moralizatorskim zacięciem, atrakcyjny zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Opowiada o rybce z gatunku błazenków, troskliwym, samotnym ojcu o imieniu Marlin – utracił on żonę i potomstwo podczas ataku drapieżnej barakudy. Kiedy jedyny ocalały syn – Nemo – zostaje porwany w czasie swojego pierwszego dnia w szkole, Marlin od razu wyrusza na poszukiwania. Ale zwolennicy dokopywania się w filmach drugiego dna znaleźli w tej produkcji i trzecią warstwę. Według nich żadnego Nemo nigdy nie było…

Zostało jeszcze 37% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu Recenzji i Publicystki GRYOnline.pl. Czasem pisze też o filmach i technologii. Gracz od czasów świetności Amigi. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej