Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

Flintstonowie – jaskiniowcy tak naprawdę pokazują odległą przyszłość. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

Flintstonowie – jaskiniowcy tak naprawdę pokazują odległą przyszłość

The Flinstones, William Hanna, Joseph Barbera, Hanna-Barbera 1960 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
The Flinstones, William Hanna, Joseph Barbera, Hanna-Barbera 1960
  1. Film/serial: Flintstonowie, Między nami jaskiniowcami (The Flintstones)
  2. Twórcy: William Hanna, Joseph Barbera
  3. Lata nadawania: 1960–1966
  4. Gdzie obejrzeć: Chili, iTunes (nowe wersje)

Kreskówki wytwórni Hanna-Barbera nie są już tak popularne jak kiedyś, ale chyba wszyscy znamy jaskiniowców, czyli Flintstone’ów, którzy oprócz oryginalnego serialu animowanego z lat 60. doczekali się też kilku filmów fabularnych z ogromnym budżetem oraz nowszych wersji kreskówek. Przygody dwóch małżeństw: Freda i Wilmy Flintstone’ów oraz Barneya i Betty Rubble’ów przypominają trochę dziecięcą wersję Miodowych lat – tyle że w klimatach prehistorycznych. Tylko czy aby na pewno?

Zostało jeszcze 40% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej