Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 2 września 2022, 14:59

autor: Artur "ArcziN" Niedoba

Materiał materiałowi nie równy. Jak wybrać odpowiedni fotel gamingowy?

Najważniejszym sprzętem, sprzyjającym komfortowi długich posiedzeń przy ulubionej grze, jest niewątpliwie wygodne siedzisko. Na co powinniśmy zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniego fotela gamingowego?

Materiał materiałowi nie równy

Kiepskiej jakości materiały dość szybko dadzą o sobie znać | źródło: Artur Niedoba, autor tekstu - Jak wybrać odpowiedni fotel gamingowy? - dokument - 2022-09-14
Kiepskiej jakości materiały dość szybko dadzą o sobie znać | źródło: Artur Niedoba, autor tekstu

Mówiąc o rzeczy, która godzinami służy bezpośrednio naszemu ciału, nie sposób pominąć kwestii materiałów użytych do produkcji fotela. Jeśli chodzi o oparcie oraz siedzisko, wybór w zasadzie ogranicza się do skóry naturalnej, skóry sztucznej oraz tkaniny. W przypadku pierwszego surowca mamy do czynienia z tworzywem znanym ludzkości od tysięcy lat. Jest to rozwiązanie zdecydowanie trwałe i pewnej jakości, choć nie pozbawione wad. Nie rozwodząc się głębiej, gdyż jest to temat na cały oddzielny artykuł i raczej nie na ten serwis, przede wszystkim mamy tu do czynienia z kwestiami moralnymi, wszak każdy wie jak pozyskuje się naturalną skórę i nie jest niczym dziwnym, że wzbudza to wśród wielu sprzeciw. Pamiętać również należy, że choć materiał ten jest dość prosty w czyszczeniu, tak bardziej skomplikowaną staje się kwestia jego konserwacji. Trzeba zwrócić uwagę, że gdy na zewnątrz słońce solidnie dogrzewa kusząc do noszenia krótszego odzienia, nasze odsłonięte ciało ma tendencję do dość mocnego przyklejania się do skóry, a odrywanie się od fotela nie należy wtedy do zbyt przyjemnych przeżyć.

Zostało jeszcze 57% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Najlepsze fotele gamingowe. Ranking 2022
Najlepsze fotele gamingowe. Ranking 2022

Zobaczcie listę najlepszych foteli gamingowych. Zapewnijcie sobie komfort i zadbajcie o zdrowie podczas długich godzin przed komputerem z pomocą naszych propozycji.

Czy fotel gamingowy, monitor i biurko dla gracza mogą być dobre dla zdrowia?
Czy fotel gamingowy, monitor i biurko dla gracza mogą być dobre dla zdrowia?

Długie godziny spędzone z ulubioną grą potrafią nieźle dać w kość naszemu ciału. Bóle pleców, zmęczenie oczu, przeciążone nadgarstki. Te wszystkie niedogodności można ograniczyć, jeśli zadbamy o właściwe stanowisko do grania.