Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 2 stycznia 2022, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

Najbardziej oczekiwane filmy 2022 roku

Po okresie pandemicznej stagnacji największe wytwórnie filmowe wreszcie wrzucają do kinowych terminarzy najgorętsze tytuły. 2022 rok może przynieść rekordowe zyski dla ich twórców i całe godziny frajdy dla fanów.

The Flash

  1. Gatunek: Film akcji/przygodowy
  2. Reżyseria: Andres Muschietti
  3. Największa gwiazda: Ezra Miller
  4. Przypuszczalna data premiery: 4 listopada 2022

Choć to film o Flashu, póki co najgłośniej jest o występie dwójki słynnych Batmanów – Michaela Keatona i Bena Afflecka. Ten ostatni wspominał jednak niedawno, że na planie nawet nie spotkał się ze swym poprzednikiem. A to raczej nie pozwala żywić wielkich nadziei, że przynajmniej pierwszy z nich pojawi się w filmie w roli dużo większej niż cameo.

Ale przecież już sam Flash w wykonaniu Ezry Millera również może się okazać gwarantem dobrego widowiska akcji. W Lidze Sprawiedliwość Zacka Snydera młody aktor pokazał, że ma olbrzymi potencjał. Poza tym duże możliwości daje również scenarzystom sama postać. Komiksowy Barry Allen aka Flash jest w końcu tak szybki, że może nie tylko błyskawicznie zareagować na ataki wroga, ale również podróżować do innych wymiarów, przechodzić przez prawie każdą ścianę i cofać się w czasie.

Ekranizacja Uncharted wzbudza emocje od samego początku. Fanów serii gier rozbudził już angaż Toma Hollanda. Niektórzy z nich twierdzili, że jest za młody/szczupły/sympatyczny, inni, że może odgrywać Nathana Drake’a przez dobre 20–30 lat, co pozwoliłoby franczyzie na spokojny rozwój. O tym, czy tak się stanie, po części przekonamy się już 11 lutego.