Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 25 listopada 2021, 12:19

autor: Pingwin

Black Friday 2021: promocje, na które warto polować

Przedstawiamy listę 20 produktów, nad którymi warto się pochylić szczególnie w czasie promocyjnych, korzystnych cen. Znajdziemy tu konsole, telefony, smartwatche, słuchawki i gry, które powinny zadowolić najbardziej wymagających użytkowników technologii.

Black Friday 2021 – promocje na słuchawki, głośniki

JBL Flip 5

Przenośny głośnik – tylko i aż. Źródło: jbl.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Przenośny głośnik – tylko i aż. Źródło: jbl.com

JBL Flip 5 to podłużny, przenośny, a więc bezprzewodowy głośnik Bluetooth. Jest wodoodporny i wytrzymały. Działać może zarówno w pionie, jak i poziomie, odtwarzając muzykę nawet przez 12 godzin. Ładuje się za to w dwie i pół godziny! Jeśli połączymy ze sobą dwa lub więcej głośników ze standardem JBL PartyBoost, możemy uzyskać dźwięk stereo i zrobić niezłą imprezę. Dostępny jest w 11 wariantach kolorystycznych.

  1. Regularna cena: 399 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, Amazon.pl, Media Markt

Samsung Galaxy Buds2

Maleńkie urządzenie, wielkie możliwości. Źródło: samsung.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Maleńkie urządzenie, wielkie możliwości. Źródło: samsung.com

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe Samsung Galaxy Buds2 gwarantują długie godziny słuchania (pięć z włączonym trybem ANC, łącznie 20 godzin po przerwach na ładowanie) wysokiej jakości dźwięku, który możemy dopasować do swoich oczekiwań w ramach sześciu ustawień korektora. Co więcej, mogą wygłuszyć aż 98% hałasu w tle. Są bardzo lekkie – pojedyncza słuchawka waży jedynie 5 g, a nakładki zaprezentowano w trzech różnych rozmiarach, aby każdy mógł znaleźć opcję dla siebie. Galaxy Buds2 łatwo przełączają się pomiędzy naszymi samsungowymi urządzeniami bez utraty dźwięku. Dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych.

  1. Regularna cena: 649 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, RTV Euro AGD, Media Expert

Apple AirPods 3

Tak małe urządzenie może zapewnić ogromne doznania dźwiękowe. Źródło: apple.com - Black Friday 2021: promocje, na które warto polować - dokument - 2021-11-25
Tak małe urządzenie może zapewnić ogromne doznania dźwiękowe. Źródło: apple.com

Apple ostatnio mocno postawiło na dźwięk przestrzenny, przygotowując aplikacje wykorzystujące tę technologię, i w końcu doczekaliśmy się również słuchawek, które ją obsługują – przedstawiamy trzecią generację AirPodsów! Ładują się szybciej niż poprzednie, są wodoodporne i potoodporne, mniejsze, bardziej czułe na wykonywane czynności, wyciszają szum wiatru, a ich dodatkowym, niezaprzeczalnym atutem jest korekcja adaptacyjna, która dostraja muzykę do kształtu uszu słuchającego. Zależnie od konfiguracji i sposobu użytkowania słuchawki mogą grać nawet 6 godzin bez konieczności ładowania.

  1. Regularna cena: 949 zł
  2. Dostępne w sklepach: Allegro, Amazon.pl, RTV Euro AGD
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?
Historia Black Friday - skąd wzięło się święto zakupów?

Nocne kolejki ciągnące się kilometrami, przepychanki w sklepach i ogromne wyprzedaże? Właśnie z tym większości kojarzy się Black Friday. Mało osób wie o strzelaninach i masowych oszustwach. Poznaj historię czarnego piątku.