Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 13 listopada 2021, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

15 najsilniejszych postaci z Dragon Balla

Twórcy Dragon Balla przekonywali, że porównywanie mocy poszczególnych postaci nie ma większego sensu, bo o zwycięstwie w takim samym stopniu jak siła czy poziom bojowy decyduje doświadczenie, zastosowanie konkretnej techniki czy szczęście. Ale co z tego!

15. Pan

 

  1. Rasa: Pół-Saiyanin
  2. Debiut w anime: Dragon Ball Z
  3. Szacunkowa siła: 5 000

Wnuczce Goku, Pan, w żadnym oficjalnym źródle nie udało się jeszcze osiągnąć poziomu Super Saiyanki. Jej potencjał bojowy, który przejawiała już jako niemowlę, pozwala jednak sądzić, że już w Dragon Ball GT dysponuje mocą znacznie przewyższającą potęgę przeciętnego przedstawiciela swojej rasy.

Co więcej, najnowsze zwiastuny oficjalnego filmu Dragon Ball Super: Super Hero sugerują, że już w wieku kilku lat może się jej udać odblokować SSJ. Nie stanie się wprawdzie pierwszą Super Saiyanką w historii franczyzy, bo to miano przypadło Caulifli i Kale występujących na Turnieju Mocy, ale ma za to olbrzymie szanse, by w silnie zdominowanym przez mężczyzn świecie wojowników 7. Wszechświata stać się jedną z najpotężniejszych kobiecych postaci.

Zostało jeszcze 50% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Którego bohatera Dragon Balla wolisz?

57%
Son Goku
43%
Vegetę
Zobacz inne ankiety