Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Felietony

Felietony 18 lipca 2021, 14:45

autor: Krystian Smoszna

Fan black metalu i szeroko rozumianych gier akcji. Kocha Dooma miłością prawdziwą.

Newsletter ogłoszeniowy, czyli podsumowanie Piłkarskiej Ruletki i dwa streamy TVGRY

Dzisiejszy newsletter ma charakter ogłoszeniowy, bo chcemy zakomunikować kilka rzeczy. Oprócz tematu Piłkarskiej Ruletki, znajdziecie tu również informacje na temat streamów, jakie planujemy w przyszłym tygodniu.

Ten weekendowy newsletter w całości poświęcamy ogłoszeniom, bo mamy kilka dość istotnych rzeczy do zakomunikowania. Pierwsza rzecz dotyczy Piłkarskiej Ruletki, czyli niezwykle lubianej przez Was zabawy, która polega na typowaniu wyników meczów Mistrzostw Świata lub Europy w piłce nożnej. Tegoroczna edycja zakończyła się wraz z ostatnim gwizdkiem na Wembley 11 lipca, a zwycięzcą Ruletki został użytkownik bananeq2137, który zdobył 61 punktów na 77 możliwych. Serdecznie gratulujemy, podobnie zresztą jak i pozostałym czytelnikom GRYOnline.pl, którzy zmieścili się w pierwszej dziesiątce. Byliście wielcy!

Z racji tego, że zabawa została zakończona, możemy przejść do tematu nagród. Zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj, będziemy przyznawać je tym użytkownikom, którzy spełnili wszystkie zaprezentowane w tekście warunki. Wysyłka e-maili do najlepszych graczy odbędzie się na początku przyszłego tygodnia, dlatego zainteresowanych uprasza się o sprawdzenie, czy niezbędne kwestie są w należytym porządku. Chcemy załatwić to szybko i sprawnie, dlatego poniedziałek jest terminem ostatecznym – jeśli ktoś odpadnie z powodu błahego niedopatrzenia, to trudno.

Większe podsumowanie Piłkarskiej Ruletki odbędzie się już niedługo. Wyciągnęliśmy kupę ciekawych danych statystycznych i z chęcią zaprezentujemy Wam je w obszernym tekście. Dowiecie się m.in., jakie mecze były obstawiane najlepiej i najgorzej, a także zdradzimy podział głosów na starcia w fazie pucharowej. Już teraz zdradzę Wam, że niektóre rezultaty mocno mnie zaskoczyły i wydaje mi się, że podobnie będzie, jak sami rzucicie na nie okiem.

Battlefielda 2042 na pokazie Electronic Arts obejrzycie razem z nami. - Newsletter ogłoszeniowy, czyli podsumowanie Piłkarskiej Ruletki i dwa streamy TVGRY - dokument - 2021-07-16
Battlefielda 2042 na pokazie Electronic Arts obejrzycie razem z nami.

Nadchodzący tydzień będzie stał pod znakiem naszej akcji Find Your Next Game, gdyż pokusimy się aż o dwa duże streamy z ekipą z TVGRY. Już w czwartek wieczorem odbędzie się wielki pokaz nowych gier firmy Electronic Arts, a my dla Was tę prezentację skomentujemy. Szczegóły dotyczące naszego wejścia live zdradzimy Wam już wkrótce, dlatego obserwujcie nasz newsroom. Przypominamy, że serwis GRYOnline.pl i grupa Webedia, do której należymy, są bezpośrednimi partnerami EA Play.

Drugi stream odbędzie się nieco wcześniej, bo już w najbliższy poniedziałek, o godz. 13:00. Wspólnie z Jordanem spotkamy się z delegacją studia Flying Wild Hog, by pokazać i omówić wszystkie nadchodzące projekty tej firmy. Mówimy tu o czterech grach – prezentowanym u nas już w zeszłym roku Shadow Warriorze 3, a także Evil West, Trek to Yomi i Space Punks. Na kanapie usiądą najważniejsi ludzie związani z tymi tytułami, m.in. Paweł Kowalewski, Tomek Gop, Marcin Kryszpin, Alek Sajnach czy Michał Kuk, którzy odpowiedzą nie tylko na nasze, ale również Wasze pytania. Warto więc być z nami w poniedziałek, by uzyskać informacje z pierwszej ręki.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Ten tekst powstał z myślą o naszym newsletterze. Jeśli Ci się spodobał i chcesz otrzymywać kolejne felietony przed wszystkimi, zapisz się do newslettera.

Krystian Smoszna

Plebiscyt na najlepszą Grę Dekady czas zacząć!
Plebiscyt na najlepszą Grę Dekady czas zacząć!

Mamy lato, sezon ogórkowy, więc jest to dobry moment, żeby odpalić plebiscyt na najlepszą grę minionego dziesięciolecia. Zabawa została podzielona na dwie części i ostatecznie zakończy się jesienią. Głosować można jednak już dziś.

Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka
Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka

Lato to taki dziwny okres, w którym branża growa zapada w sen. U nas – dla odmiany – będzie działo się całkiem sporo. Startujemy z kolejną serią streamów o nadchodzących grach, a także odpalamy Piłkarską Ruletkę.