Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 6 lipca 2021, 14:57

Steam Summer Sale 2021 - tanie gry RPG

Steam Summer Sale 2021 trwa nadal. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawianie tytułów, które warto kupić. Poniżej znajdziecie dziewiętnaście najciekawszych gier RPG, które możecie kupić na promocji.

Lista zawiera produkcje zaliczane do różnych podgatunków – od RPG tradycyjnych i turowych po RPG akcji z naciskiem na strzelanie. Każdy powinien zatem znaleźć tu coś dla siebie.

ATOM RPG: Post-apocalyptic indie game za 37,79 zł

ATOM RPG to gra, która może się bez przeszkód nazywać duchowym spadkobiercą klasycznych postapokaliptycznych produkcji pokroju Fallouta. W trakcie przygody trafiamy do zniszczonego przez wojnę nuklearną Związku Radzieckiego, gdzie musimy zmierzyć się z siłami zagrażającymi resztkom ludzkości. Jeśli lubicie klasyczne RPG z widokiem izometrycznym i turową walką, to warto dać temu tytułowi szansę.

  1. ATOM RPG na Steamie

Fallout: New Vegas za 13,49 zł

W 2009 roku świat obiegła informacja, że Obsidian Entertainment pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Fallout. Produkcja ta otrzymała podtytuł New Vegas i dla wielu stała się najlepszą częścią serii wydaną po wykupieniu praw do marki przez Bethesdę. Tytuł ów przenosi nas na pustynię Mojave, gdzie trafiamy w sam środek konfliktu trzech frakcji: Republiki Nowej Kalifornii, Legionu Cezara i mieszkańców New Vegas. Jeśli jeszcze nie graliście, najwyższa pora nadrobić zaległości.

  1. Fallout: New Vegas na Steamie

Wasteland Remastered za 13,49 zł

Wasteland Remastered to odświeżona wersja wydanego pierwotnie w 1988 roku kultowego RPG. Wcielamy się tu w członka organizacji znanej jako Strażnicy Pustkowi. Okrzyknęli się oni obrońcami mieszkańców postnuklearnej pustyni. Oczywiście należy mieć na uwadze, że poprawki objęły tylko szatę graficzną. Jest to pozycja godna uwagi każdego, kto lubi postapokaliptyczne klimaty w grach i klasyczne produkcje z tego gatunku.

  1. Wasteland Remastered na Steamie

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Elex

Elex

Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband

GreedFall

GreedFall

ATOM RPG

ATOM RPG

Undertale

Undertale

Wasteland Remastered

Wasteland Remastered

Gry na PC niemal za darmo - 28 ofert ze Steam Summer Sale do 10 zł
Gry na PC niemal za darmo - 28 ofert ze Steam Summer Sale do 10 zł

Nie chcecie wydawać za wiele podczas Steam Summer Sale 2021? Mamy więc dla Was dobrą wiadomość. Skomponowaliśmy zestaw dobrych, ale tanich gier dostępnych na letniej wyprzedaży, za które nie zapłacicie więcej niż 10 złotych z groszami.

Steam Summer Sale 2021 - gry, które warto kupić
Steam Summer Sale 2021 - gry, które warto kupić

Letnia wyprzedaż Steam 2021 ruszyła! Udało nam się znaleźć parę naprawdę atrakcyjnych cenowo pozycji, których zakup warto rozważyć. Oto nasze propozycje, które zdecydowanie warto rozważyć!