Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Felietony

Felietony 4 czerwca 2021, 14:31

autor: Krystian Smoszna

Fan black metalu i szeroko rozumianych gier akcji. Kocha Dooma miłością prawdziwą.

Wjeżdżamy na E3!

Po krótkiej, jednorocznej przerwie wracają targi E3, a więc największe święto branży elektronicznej rozrywki. Na rozpoczynającej się już za tydzień imprezie zapowiedzianych zostanie wiele nowych gier, a „GOL" będzie w samym środku tego wydarzenia.

Czerwiec zawsze był dla nas miesiącem szczególnym, bo to właśnie w czerwcu na ogół startowała najważniejsza impreza w branży gier komputerowych, czyli E3. Przez lata wydawcy i producenci wyrobili sobie nawyk odpalania armat właśnie w tym okresie, co owocowało wieloma zapowiedziami nowych gier lub uaktualnianiem informacji o projektach już istniejących. Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią amerykańskie targi powracają, by raz jeszcze zaskoczyć wszystkich fanów elektronicznej rozrywki. Na razie jeszcze nie w wersji stacjonarnej, ale na to pewnie przyjdzie pora w przyszłym roku.

Redakcja serwisu GRYOnline.pl jak zawsze będzie we wspomnianym wydarzeniu partycypować, choć tym razem nasza rola jest znacznie większa niż wcześniej. Wraz z grupą medialną Webedia otrzymaliśmy status oficjalnego partnera E3, dzięki czemu otworzyły się nowe możliwości zarówno w kwestii dostępu do materiałów, które na targach zostaną ujawnione, jak i samego rozszerzenia przekazu z naszej strony. O szczegółach będziemy informować Was w najbliższych dniach.

Podczas E3 możecie spodziewać się z naszej strony wielu atrakcji! - Wjeżdżamy na E3! - dokument - 2021-06-04
Podczas E3 możecie spodziewać się z naszej strony wielu atrakcji!

Na razie możemy potwierdzić, że na naszym portalu powstanie specjalna strona dedykowana samym targom, gdzie wszystkie najważniejsze informacje będą dostępne w jednym miejscu. Przyklepany jest również plan streamów, które redakcja „GOL-a” organizuje wspólnie w naszymi kolegami z tvgry.pl. Relacje w formie wideo rozpoczniemy tak naprawdę już w przyszły czwartek, a więc kilka dni przed rozpoczęciem właściwych targów E3, bo serwis GRYOnline.pl jest również oficjalnym partnerem eventu o nazwie Summer Game Fest 2021, organizowanego przez Geoffa Keighleya.

Później na pewno widzimy się w sobotni wieczór – porozmawiamy sobie wtedy na temat tego, co na kolejny rok szykuje firma Ubisoft. Mieliśmy okazję widzieć już gry przygotowywane przez francuskiego giganta, więc informacje będą z pierwszej ręki. W niedzielę zarządzi u nas Microsoft wespół z Bethesdą, a po weekendzie… cóż, tutaj jeszcze potrzymamy Was przez chwilę w niepewności, bo szykuje się pokaz sequela lubianego nad Wisłą erpega, który wciąż nie został jeszcze zapowiedziany.

Śledźcie nasz newsroom i trzymajcie rękę na pulsie. Będzie się działo.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Ten tekst powstał z myślą o naszym newsletterze. Jeśli Ci się spodobał i chcesz otrzymywać kolejne felietony przed wszystkimi, zapisz się do newslettera.

Krystian Smoszna

Nie tylko Cyberpunk 2077 – najlepsze gry E3 2019 okiem redakcji
Nie tylko Cyberpunk 2077 – najlepsze gry E3 2019 okiem redakcji

Po skończonym E3 nadchodzi czas, kiedy redakcja każdego większego serwisu zbiera się, by wytypować najlepsze gry pokazane na targach, nic więc dziwnego, że i my podążyliśmy w tym przypadku za tłumem.

Najlepsze gry na PC, które pokazano na E3 2019
Najlepsze gry na PC, które pokazano na E3 2019

Na tegorocznym E3 pokazano wiele atrakcyjnych tytułów na PC – zarówno kontynuacji czy remasterów, jak i pełnoprawnych premier. Przyglądamy się najciekawszym i najlepiej zaprezentowanym produkcjom.