Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Felietony

Felietony 16 maja 2021, 14:46

autor: Krystian Smoszna

Fan black metalu i szeroko rozumianych gier akcji. Kocha Dooma miłością prawdziwą.

Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka

Lato to taki dziwny okres, w którym branża growa zapada w sen. U nas – dla odmiany – będzie działo się całkiem sporo. Startujemy z kolejną serią streamów o nadchodzących grach, a także odpalamy Piłkarską Ruletkę.

Dzisiejszy newsletter spełni rolę ogłoszeniową, bo raz na jakiś czas chcemy prezentować Wam plany dotyczące naszych działań w niedalekiej przyszłości. Nadchodzi lato, czyli okres, w którym paradoksalnie branża growa zapada w sen zimowy, ale akurat my będziemy mieć ręce pełne roboty. Przede wszystkim – i to jest najważniejsza informacja – wracamy z akcją Find Your Next Game, której ubiegłoroczna edycja okazała się dużym sukcesem.

FYNG to seria streamów tworzona wspólnie przez redakcje tvgry.pl i GRYOnline.pl, w których szerzej omawiamy nadchodzące wielkimi krokami tytuły. Nie możemy Wam jeszcze zdradzić, jakie konkretnie gry będziemy pokazywać podczas tej akcji (rozmowy wciąż trwają!), ale plan rysuje się już teraz na tyle atrakcyjnie, że nie powinniście być zawiedzeni. Letnie streamy w ogóle zainaugurujemy z grubej rury, bo będziecie mogli nas oglądać każdego dnia targów E3, które startują już 12 czerwca. Późniejsze spotkania będą odbywać się w większych odstępach, mniej więcej co dwa tygodnie. W ten sposób chcemy wejść w – jak zawsze – obfitą w premiery jesień, a nie jest wykluczone, że na tym nie koniec. Wszystko zależy od tego, jak uda nam się poukładać pewne kwestie z deweloperami i wydawcami, o których – wybaczcie – nie możemy teraz otwarcie mówić.

Już wkrótce zadecydujecie, jaka gra deptać będzie po piętach Wiedźminowi. - Lato z GOL-em, wraca FYNG, wraca Piłkarska Ruletka - dokument - 2021-05-14
Już wkrótce zadecydujecie, jaka gra deptać będzie po piętach Wiedźminowi.

Lato to również Piłkarska Ruletka, czyli zabawa, podczas której typujemy wyniki meczów Mistrzostw Świata lub Europy. Najbliższa impreza tego typu wyłoni najlepszą drużynę Starego Kontynentu i tak, w tym roku Ruletka będzie tym zmaganiom towarzyszyć. Samo Euro 2020 rusza już 11 czerwca, ale my zamierzamy wystartować co najmniej tydzień wcześniej, abyście mieli odpowiednio dużo czasu na wskazanie swoich faworytów w fazie grupowej. W tym momencie organizujemy nagrody, o które będziecie walczyć, i pracujemy nad całym systemem, żeby działał bez zarzutu. Ruletka zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem „GOL-owiczów” i pojawiają się o nią nieśmiałe pytania, więc wiedzcie, że coś się dzieje.

Już niedługo rozpoczniemy też pierwszą fazę plebiscytu na najlepsze gry dziesięciolecia, czyli inicjatywy, w której to Wy, a nie my, zdecydujecie, jaki tytuł zajmie drugie miejsce po Wiedźminie 3. W fazie pierwszej skupimy się na wyłonieniu stu tytułów, na które ostatecznie oddacie swoje głosy jesienią. Proces może wydawać się skomplikowany, ale w gruncie rzeczy jest dość prosty i wszystko wyjaśnimy Wam niebawem. Tradycyjnie redakcja nie będzie w te wybory ingerować, więc nadarzy się dobra okazja do sprawdzenia, czy Wasze typy pokryją się z naszymi.

Na razie to tyle, zostańcie z nami.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Ten tekst powstał z myślą o naszym newsletterze. Jeśli Ci się spodobał i chcesz otrzymywać kolejne felietony przed wszystkimi, zapisz się do newslettera.

Krystian Smoszna

Darek zbiera karabiny, a Draug wozi miecz w swoim subaru - hobby pracowników GRYOnline.pl
Darek zbiera karabiny, a Draug wozi miecz w swoim subaru - hobby pracowników GRYOnline.pl

Prosiliście i oto jest – druga część artykułu o hobby redaktorów i pracowników serwisu GRYOnline.pl, w której chwalimy się (i żalimy) wszystkim tym, co robimy, knujemy i organizujemy poza pracą.

18 dziwnych faktów o GRYOnline.pl, o których nie mieliście pojęcia
18 dziwnych faktów o GRYOnline.pl, o których nie mieliście pojęcia

Czy wiesz, że pracujemy tam, gdzie przez lata sprzedawano toalety, nie lubimy się w redakcji z alarmem, a UV gra tak dużo, że nas to trochę przeraża? Nie? No to już wiesz.