Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 12 lutego 2021, 13:29

autor: Radosław Wasik

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do gry Cyberpunk 2077 - przydatne modyfikacje do CP77

Modyfikacje dają grom drugie życie. Dlatego zebraliśmy w tym tekście najlepsze mody do Cyberpunka 2077 - i stale będziemy go aktualizować o nowe modyfikacje.

Usprawnienia i nowości

A teraz garść modów usprawniających rozgrywkę i dodających nowości do Cyberpunka 2077. Co prawda nie znajdziecie tu nowych pojazdów, karabinów czy zadań, ale być może pocieszą Was w pełni funkcjonalne cybernetyczne ostrza. Oprócz tego poniższa lista zawiera kilka prostych, niemniej mających spory wpływ na zabawę modyfikacji – w tym ulepszoną minimapę, lepsze sterowanie samochodami i motorami czy możliwość wyłączenia śledzenia misji.

Better Minimap – koniec z zawracaniem

Panie i panowie, oto ratunek przed ciągłym zawracaniem spowodowanym zbyt dużym przybliżeniem minimapy podczas jazdy – na scenę wkracza Better Minimap. Powiększona minimapa połączona z oddaleniem (choć szczegóły zależą już od Was, bo mod posiada kilka wersji) – niby tylko tyle, ale przypominając sobie, ile razy przegapiłem drogę, jestem w stanie powiedzieć, że to jedna z najlepszych modyfikacji do Cyberpunka 2077.

INSTRUKCJA INSTALACJI

Modyfikacja wymaga zainstalowanego narzędzia CP77Tools.

  1. Pobierz modyfikację Better Minimap.
  2. Wypakuj pobrane archiwum i uruchom znajdujący się tam instalator.
  3. Skonfiguruj nową wersję minimapy. W trakcie instalacji będziesz musiał wskazać ścieżkę zainstalowanego wcześniej narzędzia CP77Tools i lokalizację głównego folderu gry.

NATYCHMIASTOWY CRAFTING

Z kolei dla osób często wytwarzających przedmioty (a w szczególności amunicję) ratunkiem będzie modyfikacja Instant crafting pozwalająca na dostosowanie czasu craftowania.

Better Vehicle Handling – przyjemniejsza jazda

Będąc przy temacie jazdy, nie sposób nie wspomnieć o modyfikacji Better Vehicle Handling. Kilka zmian w konfiguracji sprawiło, że poruszanie się po mieście stało się wyraźnie przyjemniejsze. Oczywiście, jest to kwestia mocno subiektywna, więc przydatność moda w rozgrywce musicie ocenić już sami.

INSTRUKCJA INSTALACJI

  1. Pobierz modyfikację Better Vehicle Handling.
  2. Wypakuj pobrane archiwum i umieść jego zawartość w głównym folderze Cyberpunka 2077.

PERSONALIZACJA SAMOCHODU

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - wybieramy nasze ulubione bugi i glitche
Cyberpunk 2077 - wybieramy nasze ulubione bugi i glitche

Cyberpunk 2077 miał być mesjaszem branży gier wideo - okazał się jednak produkcją niedoskonałą, w której upchnięto mnóstwo mniej i bardziej śmiesznych glitchy. Pora przekłuć nadmuchany balonik i spojrzeć na nowe dzieło RED-ów z przymrużeniem oka.

Cyberpunk 2077 - dlaczego najlepiej grać na PC
Cyberpunk 2077 - dlaczego najlepiej grać na PC

Lepiej grać w Cyberpunk 2077 na PC, PS5, czy może Xbox Series? Do wyboru mamy też zabawę na PS4 i Xbox One. Naszym zdaniem, porządny komputer do gier deklasuje wszystkie pozostałe wydania jakością grafiki. Przekonajcie się sami.