Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Filmy i seriale 10 października 2020, 09:30

autor: Karol Laska

Znany aktor? Chyba znany gracz! Oto celebryci, którzy za dużo grają w gry

Przecież to nie tak, że tylko my – zwykła klasa średnia – pocinamy dniami i nocami w gry wideo. Robią to też ludzie kina, muzycy, sportowcy, krótko mówiąc – celebryci. A kto z nich spędza najwięcej czasu przed komputerem? Cóż, mamy paru kandydatów.

Matthew Perry – gwiazda Przyjaciół

  1. Zawód: aktor
  2. Najważniejsze filmy i seriale: Przyjaciele, Jak ugryźć 10 milionów, 17 Again
  3. Gdzie obejrzeć: Netflix, Chili, iTunes Store, Canal+
  4. Ulubione gry: seria Fallout

Matthew Perry kojarzy się z kinem humorystycznym, urokliwym i raczej spokojnym. Wystarczy obejrzeć Przyjaciół (legendarny już sitcom), a także wysłuchać wywiadów z jego udziałem, aby dać się zarazić jego radością i specyficznym rodzajem nienadmiernej energii. Gość po prostu wie, jak żyć i jak się z tego życia cieszyć. Polskie media nie byłyby więc zachwycone, gdyby dowiedziały się, że tak miła osoba lubuje się w pewnej postapokaliptycznej serii gier wideo, w której walczy się o przeżycie na śmiertelnie niebezpiecznych pustkowiach, i to głównie przy użyciu broni palnej. Tak, Perry kocha Fallouta i jest żywym dowodem na to, że gry nie wywołują agresji, ale już na pewno potrafią uzależnić.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Podoba Ci się Geralt w wykonaniu Henry'ego Cavilla?

Tak
90,3%
Nie
9,7%
Zobacz inne ankiety
Ci gracze mają miliony na kontach – najlepiej zarabiający fani gier
Ci gracze mają miliony na kontach – najlepiej zarabiający fani gier

Czy można łączyć pasję do gier i sukces w życiu zawodowym? Okazuje się że tak. Wśród ludzi znanych z mediów nie brakuje fanów elektronicznej rozrywki, którzy spędzają dziesiątki godzin przed ekranem. Ba, są i tacy, którzy właśnie dlatego są sławni.

Lewandowski, Mila Kunis i Neymar – sławni ludzie, którzy grają w gry
Lewandowski, Mila Kunis i Neymar – sławni ludzie, którzy grają w gry

Czytacie plotkarskie portale? Ja nie. Ale na potrzeby tego artykułu poczytałem je. Doceńcie poświęcenie, ponieważ z miliarda skandali, zdrad i krzywdzących plotek, którymi karmi się internet, wyłowiłem te gwiazdy, które grają w gry.