Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 23 września 2004, 11:27

Piknik Gry-OnLine 2004

18 września, odbył się doroczny redakcyjny piknik Gry-OnLine. Tak jak co roku impreza zagościła w Kasynie Oficerskim przy ulicy Praskiej w Krakowie i trwała od godziny 14 do 22. Było ognisko, były konkursy, było jedzenie, było piwo i było sympatycznie.

Tego samego dnia, którego miał miejsce paintballowy poligon, 18 września, odbył się doroczny redakcyjny piknik Gry-OnLine. Tak jak co roku impreza zagościła w Kasynie Oficerskim przy ulicy Praskiej w Krakowie i trwała od godziny 14 do 22. Uczestnicy zabawy pojawiali się i znikali przez większy czas jej trwania – po zakończeniu jej części oficjalnej zaś ci, którym czas na to pozwolił, przenieśli dobry humor do krakowskich pubów. Było ognisko, były konkursy, było jedzenie, było piwo i było sympatycznie.

Nie tylko komputerem człowiek żyje.

Pogoda dopisała tak, jak to na jesieni możliwe. Było słonecznie. Pod wieczór zrobiło się chłodniej. Na wszystkich etapach dało się znaleźć odpowiednie miejsce – stoliczek z chłodnym piwem albo ławkę przy ognisku.

Jedzą, piją, lecz nie palą.

Jak na Kasyno Oficerskie przystało, nie mogło się obyć bez jedzenia o charakterze militarno-piknikowym. Była pyszna grochówka na wędzonce – w sali wewnątrz kasyna – były kiełbaski i kaszanka na grillu – za zewnątrz.

Piknik GOL 2008

Jak co roku w Krakowie odbył się, ósmy już w historii, Piknik GOL – spotkanie przyjaciół GRY-OnLine.