Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 25 kwietnia 2020, 13:27

Zabij nudę i naucz się czegoś nowego. Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji

Wiele firm przygotowało przeróżne promocje, aby umilić nam dni spędzane w domu i dać nam jakieś zajęcie. Wśród ofert znalazły się m.in. darmowe kursy, streamingi muzyczne i e-booki. Wybrałem kilka najciekawszych - warto skorzystać!

Zabij nudę i naucz się czegoś nowego

Darmowe kursy elektroniki

Elektronika to z pewnością ciekawa dziedzina, której znajomość przydaje się we wielu aspektach życia. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z pojęciami takimi jak opór, rezystor czy MOSFET, jest to świetna okazja, aby nadrobić zaległości. Kurs został stworzony przez ludzi z pasją prowadzących blog FORBOT, z myślą o początkujących. Nie uświadczycie tu nudnej teorii – wszystkie kursy opisują wykorzystywanie elektroniki w praktyce. Polecamy również zajrzeć do innych cykli kursów na stronie. Można znaleźć tam poradników dotyczące programowania Raspberry Pi i Arduino, kurs tworzenia robotów lub lutowania.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Jedyne co trzeba zrobić to wejść na stronę, która została przez nas podana. Aby wziąć udział w kursie nie trzeba się rejestrować. Wszystkie materiały dostępne na blogu są bezpłatne.

  1. Kurs elektroniki od FORBOT
Może dzięki tym kursom w przyszłości uda Wam się znaleźć ciekawą pracę albo podciągniecie oceny z fizyki. - Zostajesz w domu? Skorzystaj z ciekawych promocji - dokument - 2020-04-25
Może dzięki tym kursom w przyszłości uda Wam się znaleźć ciekawą pracę albo podciągniecie oceny z fizyki.

Scottie Go! Dojo

Scottie Go! Dojo to gra do nauki programowania, która w dodatku została stworzona przez Polaków i jest doceniana na całym świecie. Jak podaje BeCREO, od początku roku kilkadziesiąt szkół podstawowych w Polsce i Hongkongu wykorzystuje udostępnioną aplikację wraz z materiałami. Od niedawna uczniowie wraz z nauczycielami mogą bezpłatnie zainstalować Scottie Go! Dojo na urządzeniach mobilnych i/lub wydrukować zestaw 109 papierowych klocków do układania kodu będąc poza siecią. Gra przede wszystkim przeznaczona jest dla najmłodszych będących na poziomie szkoły podstawowej. Uczy ona nie tyle pisania długich linijek kodu, a logicznego myślenia i umiejętności przewidywania, które przydają się później podczas programowania.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji?

Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie Scottiego, po czym otrzymacie darmowy kod licencyjny do platformy wraz z dostępem do aplikacji. Jednak śpieszcie się, promocja potrwa do 15 maja, lecz z samej usługi będzie można korzystać bezpłatnie do końca sierpnia bieżącego roku.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Jak redakcja GRYOnline.pl radzi sobie z pracą zdalną?
Jak redakcja GRYOnline.pl radzi sobie z pracą zdalną?

Praca z domu to zupełnie nowa rzeczywistość dla wielu osób. Firmy (także nasza) organizują z pracownikami telekonferencje, próbując możliwie zoptymalizować obowiązki. Dla wielu jednak praca zdalna to nie pierwszyzna - zapytaliśmy ich o rady.