Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 28 lutego 2020, 08:30

10 najlepszych aplikacji fitness - trening z telefonem

Chcielibyście w końcu zacząć ćwiczyć, ale nie macie motywacji lub nie wiecie, jak się do tego zabrać? Na pomoc przychodzi technologia i szereg aplikacji, które można zainstalować na smartfonie.

Jednym z częściej słyszanych postanowień noworocznych jest chęć treningów i poprawienia swojej sylwetki lub kondycji. Więc jeśli obraliście sobie taki cel na nowy rok i czujecie się na siłach, żeby sami się kontrolować, motywować lub układać plany treningowe, a nie chcecie korzystać z usług trenerów personalnych, to spieszymy z pomocą. Przygotowaliśmy dla Was szereg aplikacji z różnymi rodzajami i typami treningów oraz podpowiedzi, w których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie odpowiemy na pytanie, jaka aplikacja będzie dla Was idealna, ale przedstawimy kilka propozycji, które mogą Wam przypaść do gustu. - 10 najlepszych aplikacji fitness - trening z telefonem - dokument - 2020-02-25
Nie odpowiemy na pytanie, jaka aplikacja będzie dla Was idealna, ale przedstawimy kilka propozycji, które mogą Wam przypaść do gustu.

Większość aplikacji, które dziś zaprezentujemy jest darmowa, a jeśli nie, to mają przynajmniej okres próbny, dzięki któremu można je przetestować. Pamiętajcie jednak, że aplikacja jest tylko dodatkiem, wspomagaczem do treningów, który pomoże Wam zachować systematyczność i pokaże Wasz progres. Efekty osiągniecie przez samozaparcie, ciężką pracę i litry potu wylane na treningach. Przyjrzyjmy się zatem, jakie aplikacje są godne uwagi, by zainstalować je na smartfonie z systemem Android lub iOS.

Pamiętajcie, że przedstawione propozycje to tylko i wyłącznie sprawdzone oraz przetestowane przez nas programy. Jest również wiele innych świetnych aplikacji, które nie znalazły miejsca w naszym zestawieniu. Jeśli używacie jakichś aplikacji, które są warte uwagi, to podzielcie się nimi w komentarzach. Udanych treningów!

Najciekawsze gry fitness - ruch przed ekranem receptą na zamknięte siłownie
Najciekawsze gry fitness - ruch przed ekranem receptą na zamknięte siłownie

W dobie pozamykanych siłowni, brzydkiej pogody i siedzącego trybu życia gry ruchowe na PS4 czy inne konsole mogą stanowić doskonały sposób na poprawę bądź utrzymanie dobrej kondycji.