Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 30 stycznia 2020, 15:08

autor: Czarny Wilk

Bez umiaru pożre gry oraz filmy, nie pogardzi też soczystym komiksem albo dobrze upieczonym serialem.

Najciekawsze gry na Switcha, na które czekamy w 2020 roku

W 2020 roku Nintendo Switch doczeka się garści interesujących premier. Choć debiut sequela Breath of the Wild w najbliższych miesiącach nie jest jeszcze przesądzony, to dostaniemy choćby nowe Animal Crossing, Pokemony czy Deadly Premonition.

Po całkiem udanym 2019 roku posiadacze Switcha mogą z nadzieją spoglądać na nadchodzące miesiące. W najbliższym czasie na konsoli Nintendo zadebiutuje sporo ciekawych produkcji – od długo wyczekiwanej nowej odsłony Animal Crossing, przez kolejne Pokemony, po trzecią część szalonego No More Heroes. Na horyzoncie majaczą również Bayonetta 3, sequel Breath of the Wild i Metroid Prime 4. Jest na co czekać!

Bayonetta 3

  1. Data premiery: nieznana
  2. Gatunek: slasher

O trzeciej odsłonie Bayonetty po raz pierwszy usłyszeliśmy pod koniec 2017 roku. Od tego czasu studio PlatinumGames zdążyło wydać remastery dwóch poprzednich części serii na konsolkę Nintendo Switch, a także zapowiedzieć i wypuścić na rynek Astral Chaina oraz pokazać światu co nieco materiałów ze swojej kolejnej gry, Babylon’s Fall. Tymczasem na temat trzecich przygód seksownej wiedźmy cały czas panuje cisza, raz na jakiś czas przerywana lakonicznymi zapewnieniami, że gra wciąż powstaje. Rok 2020 to najwyższy czas, by w końcu ujrzała ona światło dzienne... albo chociaż doczekała się sprecyzowanej daty premiery.

Enigmatyczny teaser sprzed przeszło dwóch lat sugeruje, że posługująca się w walce bronią palną oraz swoimi... włosami wiedźma tym razem trafi na przeciwnika, który da jej popalić. I... to w zasadzie wszystko, co wiemy o Bayonetcie 3. To oraz oczywistości – że znów będzie to pełen japońskich absurdów, dynamiczny slasher. Z efektownym i niepozbawionym głębi systemem walki opracowanym przez mistrzów gatunku. Z zakręconymi bossami, których rozmiary spowodują opad szczęki. I tyle fanom serii zresztą w zupełności wystarczy, żeby nie móc doczekać się gry.

  1. Więcej o grze Bayonetta 3
TWOIM ZDANIEM

Jaką konsolę posiadasz?

Mam więcej niż jedną konsolę
45,2%
Nintendo Switch
20,1%
Nie posiadam żadnej konsoli
16,2%
PlayStation 4
13,5%
Xbox One
5%
Zobacz inne ankiety
Immortals: Fenyx Rising

Immortals: Fenyx Rising

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons

Baldo

Baldo

Trials of Mana

Trials of Mana

Persona 5 Strikers

Persona 5 Strikers

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Bayonetta 3

Bayonetta 3

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Pokemon Mystery Dungeon: Rescue Team DX

Siedem otwartych światów na Nintendo Switch, o których marzymy
Siedem otwartych światów na Nintendo Switch, o których marzymy

Cyberpunk 2077 na Switcha raczej na zawsze pozostanie niespełnionym marzeniem fanów Nintendo, ale zapowiedź Wiedźmina 3 pokazuje, że ten nieduży sprzęt skrywa sporą moc. Przygotowaliśmy listę innych dużych tytułów, w które chętnie zagralibyśmy na Switchu.

Najlepsze gry na Switcha – 15 świetnych gier na konsolę Nintendo
Najlepsze gry na Switcha – 15 świetnych gier na konsolę Nintendo

Mario, Zelda, Xenoblade - mimo młodego wieku, najnowsza konsola Nintendo doczekała się już wielu fenomenalnych gier. W tym artykule prezentować będziemy najlepsze tytuły dostępny na Switcha w 2019 roku.