Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 18 grudnia 2019, 15:02

autor: Serek

Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy

Okres przedświąteczny to przede wszystkim gorączka kupowania prezentów. Co kupić, aby sprawić bliskim radość? Oto kilka propozycji, które ucieszą każdego fana technologii.

Najlepsze prezenty - myszy, klawiatury i słuchawki

Oprócz samego komputera czy konsoli, gracze potrzebują wiele dodatkowego sprzętu. Dlatego jeśli nie chcecie wydawać kroci na prezenty, może dobrym pomysłem będzie znalezienie konkretnych akcesoriów, które uszczęśliwią miłośnika gier. Mysz odpowiednia do sieciowych FPS-ów, podświetlana klawiatura na długie nocne rozgrywki w RTS-y, a może słuchawki, żeby nie wystraszyć domowników umiejętnościami krasomówczymi Talara? Takie propozycje znajdziesz właśnie tutaj.

Myszy

Czy mysz nadająca się do gier musi być droga? Oczywiście, że nie! Najlepszym przykładem są modele w cenie nie przekraczającej 50 zł, które znajdziecie w naszym rankingu myszek. Mówiąc o budżetowych gryzoniach, nie można nie wspomnieć o szalenie popularnym w naszym kraju modelu A4Tech X710 i jego pochodnych – zasłynął on wysoką ergonomią oraz długą żywotnością w niezwykle atrakcyjnej cenie około 60 – 70 złotych.

HyperX Pulsefire Core oferuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości. - Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy - dokument - 2019-12-20
HyperX Pulsefire Core oferuje rewelacyjny stosunek ceny do jakości.

Jeśli chcemy przeznaczyć na prezent mniej niż 100 zł, wartym polecenia modelem jest HyperX Pulsefire Core. W jego wnętrzu znajdziemy sensor optyczny Pixart PAW3327 o czułości na poziomie 6 200 dpi, które możemy zmieniać wygodnym programie HyperX NGenuity. Myszka jest bardzo lekka (87 g), dzięki czemu korzystanie z niej należy do bardzo wygodnych, nawet podczas wielogodzinnych maratonów.

Jeśli chcecie wydać trochę więcej, za niecałe 200 zł firma SteelSeries ma w swojej ofercie świetne modele Rival 310 oraz Sensei 310, które powinny służyć obdarowanemu graczowi przez długie lata. Ten sam producent przygotował chyba najbardziej nietypową myszkę, jaką przyszło nam testować w redakcji. Mowa o SteelSeries Rival 710 – wyposażono ją w system… wibracji oraz ekran OLED, który może pokazywać powiadomienia z gier i aplikacji lub wybranego przez nas gifa.

Rival 710 wyświetli na ekraniku ulubionego gifa z kotem. - Prezent na święta 2019 - sprzęt gamingowy - dokument - 2019-12-20
Rival 710 wyświetli na ekraniku ulubionego gifa z kotem.

Jeśli chcecie wybrać prezent spośród wielu modeli myszy, polecamy ranking Najlepsze myszki gamingowe.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie