Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Czaty i komunikatory internetowe

Skype

Śmiało można stwierdzić, że Skype to komunikator internetowy, który spopularyzował wideo rozmowy. Oprócz czatu, rozmów głosowych oraz wideo, aplikacja pozwala (po doładowaniu konta) dzwonić również na normalne telefony. Jest to opcja szczególnie przydatna, jeśli interesują nas połączenia zagraniczne, ponieważ rozmowy są zdecydowanie tańsze niż u krajowych operatorów.

Skype przeszedł w ubiegłym roku spory lifting, jednak i bez tego był jednym z najwygodniejszych dostępnych na rynku komunikatorów – do tego z olbrzymią bazą użytkowników.

  1. Platformy: Windows / macOS / iOS / Linux / Android
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona Skype

Messenger

Messenger to propozycja będąca integralną częścią Facebooka, a co za tym idzie - jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Umożliwia on nie tylko komunikację tekstową, lecz także głosową i rozmowy wideo. Istnieje także możliwość założenia konta w Messengerze, bez tworzenia konta na portalu społecznościowym Marka Zuckerberga.

Aplikacja integruje się z Windowsem, dzięki czemu informuje nas o nowych wiadomościach za pomocą systemowych powiadomień.

  1. Platformy: Windows / iOS / Android / Web
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona aplikacji Messenger

Slack

Slack jest komunikatorem skierowanym do grup, które potrzebują wygodnej platformy do kontaktu oraz koordynacji prowadzonych projektów. Aplikacja umożliwia zarówno rozmowy tekstowe jak i głosowe, a także przesyłanie załączników.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10

Co oferują nam bezpłatne programy graficzne i dlaczego warto z nich korzystać? Czy darmowe programy do grafiki mogą konkurować z płatnymi? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych z nich.

10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10
10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10

Masz nowy komputer do gier z Windows 10? A może po prostu postawiłeś system na nowo? Żeby zacząć pracę/zabawę, musisz zainstalować kilka programów. Ja zawsze zaczynam od tych 10 darmowych aplikacji.

TOP 10 programów do pracy zdalnej
TOP 10 programów do pracy zdalnej

Choć praca zdalna jest czymś zupełnie normalnym, to nie każdy miał okazję zaznajomić się z takim trybem wykonywania obowiązków zawodowych. Niestety pandemia koronawirusa wymusza na wielu pracodawcach dokonywanie szybkich zmian w tej materii.