Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Programy do edycji i montażu wideo

Media Composer First

Avid Media Composer First jest propozycją nie do pominięcia, jeśli szukamy darmowego programu do obróbki i montażu wideo. Program posiada rozbudowaną bazę efektów, przejść, filtrów i innych niezbędnych narzędzi, które są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych twórców.

Wersja darmowa posiada w zasadzie wszystko to, co znajdziemy w wersji płatnej, a jedynym ograniczeniem jest ilość ścieżek - możemy pracować jednocześnie z maksymalnie czterema ścieżkami wideo i ośmioma ścieżkami audio. Program skierowany jest nie tylko ambitnych amatorów, lecz sięgają po niego chętnie także profesjonaliści.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona programu Media Composer First

DaVinci Resolve 16

DaVinci Resolve 16 to kolejne darmowe, a zarazem bardzo zaawansowane narzędzie do obróbki wideo. Program swoją popularność zdobył jednak nie tylko za sprawą niezliczonych narzędzi do montowania obrazu, a przede wszystkim dzięki rozbudowanym i skutecznym opcjom korekty i kontroli kolorów.

Interfejs, mimo że mocno zaawansowany, jest całkiem intuicyjny i pozwala się dostosować do naszych potrzeb i przyzwyczajeń (czyli na przykład upodobnić układem do Adobe Premiere). Jakby jednak nie patrzeć, jest to program skierowany do bardziej doświadczonych użytkowników i profesjonalistów.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie