Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Programy do edycji i montażu wideo

Media Composer First

Avid Media Composer First jest propozycją nie do pominięcia, jeśli szukamy darmowego programu do obróbki i montażu wideo. Program posiada rozbudowaną bazę efektów, przejść, filtrów i innych niezbędnych narzędzi, które są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej zaawansowanych twórców.

Wersja darmowa posiada w zasadzie wszystko to, co znajdziemy w wersji płatnej, a jedynym ograniczeniem jest ilość ścieżek - możemy pracować jednocześnie z maksymalnie czterema ścieżkami wideo i ośmioma ścieżkami audio. Program skierowany jest nie tylko ambitnych amatorów, lecz sięgają po niego chętnie także profesjonaliści.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona programu Media Composer First

DaVinci Resolve 16

DaVinci Resolve 16 to kolejne darmowe, a zarazem bardzo zaawansowane narzędzie do obróbki wideo. Program swoją popularność zdobył jednak nie tylko za sprawą niezliczonych narzędzi do montowania obrazu, a przede wszystkim dzięki rozbudowanym i skutecznym opcjom korekty i kontroli kolorów.

Interfejs, mimo że mocno zaawansowany, jest całkiem intuicyjny i pozwala się dostosować do naszych potrzeb i przyzwyczajeń (czyli na przykład upodobnić układem do Adobe Premiere). Jakby jednak nie patrzeć, jest to program skierowany do bardziej doświadczonych użytkowników i profesjonalistów.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10

Co oferują nam bezpłatne programy graficzne i dlaczego warto z nich korzystać? Czy darmowe programy do grafiki mogą konkurować z płatnymi? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych z nich.

10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10
10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10

Masz nowy komputer do gier z Windows 10? A może po prostu postawiłeś system na nowo? Żeby zacząć pracę/zabawę, musisz zainstalować kilka programów. Ja zawsze zaczynam od tych 10 darmowych aplikacji.

TOP 10 programów do pracy zdalnej
TOP 10 programów do pracy zdalnej

Choć praca zdalna jest czymś zupełnie normalnym, to nie każdy miał okazję zaznajomić się z takim trybem wykonywania obowiązków zawodowych. Niestety pandemia koronawirusa wymusza na wielu pracodawcach dokonywanie szybkich zmian w tej materii.