Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Dyski w chmurze

One Drive

OneDrive jest aplikacją preinstalowaną wraz z systemem Windows 10, jednak dostępna jest ona również na innych platformach. Na zachętę Microsoft oferuje 5 GB darmowej przestrzeni, którą możemy wykorzystać do przechowywania dowolnych plików. Aplikacja jest lekka, raczej bezawaryjna i synchronizuje pliki naprawdę sprawnie.

Program ten jest powiązany również z pakietem Microsoft Office Online i po zalogowaniu się na swój dysk możemy w łatwy sposób edytować nasze pliki tekstowe czy też prezentacje w przeglądarce. Warto dodać, że jeśli zdecydujemy się na subskrypcję pakietu Office 365 Personal, to otrzymamy łącznie 1 TB przestrzeni do wykorzystania.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / Android / Web
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona usługi OneDrive

Google Drive

Dysk Google oferuje użytkownikom 15 GB darmowej przestrzeni dyskowej. Dzięki dedykowanym aplikacjom można korzystać z dysku podobnie jak z usługi OneDrive - synchronizować foldery lokalne, by mieć kopię zapasową oraz dostęp do plików z dowolnego miejsca.

Trzeba przyznać, że Dysk Google na przestrzeni lat bardzo dojrzał i jest dziś produktem kompletnym. Synchronizacja pomiędzy urządzeniami działa bez zarzutu, swoje pliki możemy nie tylko przeglądać, lecz w przypadku dokumentów także edytować w ramach Google Docs. Płatna wersja usługi, która daje dostęp do większych przestrzeni już od 9 zł miesięcznie znana jest jako Google One.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie