Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Obsługa zdalna, sterowniki i poczta

TeamViewer 14

TeamViewer to proste i wygodne narzędzie do nawiązywania połączeń pulpitu zdalnego przez Internet. Dzięki aplikacji możemy uzyskać dostęp do komputerów i innych urządzeń będących poza naszym fizycznym zasięgiem i korzystać z nich niemal tak, jakbyśmy siedzieli przed ich ekranem.

Program pozwala na darmowe wykorzystanie do zastosowań niekomercyjnych, a jego funkcjonalność nie jest w żaden sposób ograniczona.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / iOS / Android
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona programu TeamViewer

Ninite

Ninite to aplikacja, która pozwala nam w wygodny sposób instalować oraz aktualizować programy w sposób zautomatyzowany. Darmowa wersja programu pozwala nam przygotować nasz spersonalizowany instalator za pośrednictwem strony internetowej, a później zainstalować wszystko za pomocą kilku kliknięć.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Konrad Lazlo Hazi