Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika
Technologie 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Obsługa zdalna, sterowniki i poczta

TeamViewer 14

TeamViewer to proste i wygodne narzędzie do nawiązywania połączeń pulpitu zdalnego przez Internet. Dzięki aplikacji możemy uzyskać dostęp do komputerów i innych urządzeń będących poza naszym fizycznym zasięgiem i korzystać z nich niemal tak, jakbyśmy siedzieli przed ich ekranem.

Program pozwala na darmowe wykorzystanie do zastosowań niekomercyjnych, a jego funkcjonalność nie jest w żaden sposób ograniczona.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / iOS / Android
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona programu TeamViewer

Ninite

Ninite to aplikacja, która pozwala nam w wygodny sposób instalować oraz aktualizować programy w sposób zautomatyzowany. Darmowa wersja programu pozwala nam przygotować nasz spersonalizowany instalator za pośrednictwem strony internetowej, a później zainstalować wszystko za pomocą kilku kliknięć.

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Lazlo

Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10

Co oferują nam bezpłatne programy graficzne i dlaczego warto z nich korzystać? Czy darmowe programy do grafiki mogą konkurować z płatnymi? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych z nich.

10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10
10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10

Masz nowy komputer do gier z Windows 10? A może po prostu postawiłeś system na nowo? Żeby zacząć pracę/zabawę, musisz zainstalować kilka programów. Ja zawsze zaczynam od tych 10 darmowych aplikacji.

TOP 10 programów do pracy zdalnej
TOP 10 programów do pracy zdalnej

Choć praca zdalna jest czymś zupełnie normalnym, to nie każdy miał okazję zaznajomić się z takim trybem wykonywania obowiązków zawodowych. Niestety pandemia koronawirusa wymusza na wielu pracodawcach dokonywanie szybkich zmian w tej materii.