Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Hardware 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Przeglądarki internetowe

Opera

Początki przeglądarki sięgają roku 1994 i okres ten obfitował w sporo wzlotów i upadków. Obecnie Opera oparta jest na tym samym silniku co Google Chrome i jeśli chodzi o szybkość działania oraz oferowane możliwości jest do niego bardzo zbliżona.

Są jednak pewne elementy, które wyróżniają Operę. Wśród nich można wymienić darmowego VPN-a, praktyczne menu konfiguracyjne czy też całkiem interesująco rozwiązany pasek boczny.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / iOS / Android
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona przeglądarki Opera

Firefox

Firefox jest kolejną przeglądarką, które swoje najlepsze czasy miała zanim na rynku pojawił się Chrome. Jest ona jednak prężnie rozwijana i jej najnowsza wersja została nazwana Quantum.

Jest ona od podstaw tworzona przez Mozilla Foundation i opiera się na autorskich rozwiązaniach. Autorzy duży nacisk kładą między innymi na szybkość oraz prywatność, której ochrona została bardzo mocno wzmocniona ostatnimi czasy.

  1. Platformy: Windows / macOS / Linux / iOS / Android
  2. Licencja: Freeware
  3. Oficjalna strona przeglądarki Firefox

Chrome

Chrome jest niekwestionowanym liderem na rynku przeglądarek zarówno desktopowych, jak i mobilnych. Pomimo, że na rynku zadebiutował on sporo później niż Opera czy Firefox, bardzo szybko zyskał na popularności dzięki swojej szybkości i innowacyjnemu podejściu do tematu.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie