Technologie Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technika

Technologie

Technologie 20 września 2019, 09:59

autor: Lazlo

Najlepsze darmowe programy | TOP 50

Sporządziliśmy listę 50 najlepszych aplikacji dla każdego komputera z systemem Windows. Znajdziecie wśród nich darmowe pakiety biurowe, antywirusy, odtwarzacze multimediów czy programy graficzne i do edycji wideo, a także przydatne narzędzia.

Korzystając z komputera z systemem Windows zapewne wielokrotnie zastanawialiście się, czy istnieją realne alternatywy dla drogich komercyjnych programów, takich jak pakiet Microsoft Office albo aplikacje z rodziny Adobe. Jak się okazuje jest ich dziś więcej niż kiedykolwiek wcześniej, jednak nie wszystkie oferują taką jakość, jakiej byśmy oczekiwali.

W związku z tym postanowiliśmy rozejrzeć się po rozległych połaciach Internetu i wybrać 50 darmowych aplikacji dla systemu Windows, które są naszym skromnym zdaniem godne uwagi. Podzieliliśmy je na kilka kategorii, wśród których znajdziecie pakiety biurowe, odtwarzacze, antywirusy, programy graficzne, aplikacje do edycji wideo i wiele innych przydatnych narzędzi. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto przetestować proponowane przez nas programy, tym bardziej, że nie narażamy naszego budżetu na żaden uszczerbek. - Najlepsze darmowe programy | TOP 50 - dokument - 2019-09-20
Warto przetestować proponowane przez nas programy, tym bardziej, że nie narażamy naszego budżetu na żaden uszczerbek.
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10
Najlepsze darmowe programy do grafiki | TOP 10

Co oferują nam bezpłatne programy graficzne i dlaczego warto z nich korzystać? Czy darmowe programy do grafiki mogą konkurować z płatnymi? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych z nich.

10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10
10 darmowych programów, które instaluję na nowym Windows 10

Masz nowy komputer do gier z Windows 10? A może po prostu postawiłeś system na nowo? Żeby zacząć pracę/zabawę, musisz zainstalować kilka programów. Ja zawsze zaczynam od tych 10 darmowych aplikacji.

TOP 10 programów do pracy zdalnej
TOP 10 programów do pracy zdalnej

Choć praca zdalna jest czymś zupełnie normalnym, to nie każdy miał okazję zaznajomić się z takim trybem wykonywania obowiązków zawodowych. Niestety pandemia koronawirusa wymusza na wielu pracodawcach dokonywanie szybkich zmian w tej materii.