Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 8 września 2019, 11:30

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Gry jak Candy Crush Saga, ale nie takie słodkie | Top 13 gier match 3

Czasami najlepsze rozwiązania to te najprostsze – o dziwo nie inaczej jest z grami, a już zwłaszcza z tymi na urządzenia mobilne. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie 13 gier z kategorii match-3.

Star Wars: Puzzle Droids

  1. Model płatności: free-to-play
  2. Wymagania: minimum Android 4.2

Pod względem rozgrywki Star Wars: Puzzle Droids nie stanowi żadnej rewolucji w gatunku match-3. Natomiast jeśli chodzi o strukturę fabularną, jest to jedna z ciekawszych produkcji na rynku. Możemy w niej bowiem przeżyć historię z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, ale widzianą oczami droida BB-8. Pokonując wrogów, zdobywamy dyski z fragmentami wspomnień droida, które wzbogacone zostały o elementy nieobecne w oryginalnej opowieści.

Poza aspektem fabularnym Star Wars: Puzzle Droids to typowy przedstawiciel swojego gatunku. Układamy przedmioty tego samego koloru obok siebie, by nasza postać mogła wykonać atak i pokonać przeciwnika. W zależności od etapu ścigamy się z czasem lub rywalizujemy z przedstawicielem Najwyższego Porządku. Wraz z postępami otrzymujemy dostęp do ataków specjalnych, ale wszystko to jest tylko pretekstem do zabawy w match-3.

  1. Grę Star Wars: Puzzle Droids w wersji na Androida znajdziecie tutaj.

TWOIM ZDANIEM

Na czym częściej grasz w gry mobilne?

Na smartfonie
91,7%
Na tablecie
8,3%
Zobacz inne ankiety
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin

Darmowe, idealne do pociąg, autobusu, na „tron”, nie wymagają dużej ilości uwagi, a same oferują zabawę na wiele godzin. Czego chcieć więcej? Przedstawiamy 15 gier mobilnych, z których każda oferuje potencjalnie setki godzin zabawy.

Gry strategiczne na Androida – najciekawsze strategie mobilne
Gry strategiczne na Androida – najciekawsze strategie mobilne

Rynek mobilny to nie tylko proste gry dla niedzielnych graczy, ale także zaawansowane strategie dla wymiataczy. Wybraliśmy najciekawsze z nich, a na liście znajdziecie zarówno darmowe jak i płatne tytuły.