Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 8 września 2019, 11:30

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Gry jak Candy Crush Saga, ale nie takie słodkie | Top 13 gier match 3

Czasami najlepsze rozwiązania to te najprostsze – o dziwo nie inaczej jest z grami, a już zwłaszcza z tymi na urządzenia mobilne. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie 13 gier z kategorii match-3.

10 000 000

  1. Model płatności: buy-to-play
  2. Wymagania: minimum iOS 7.0 lub Android 4.1

Nietypowy tytuł gry, czyli 10 000 000, związany jest bezpośrednio z celem zabawy. W 10 000 000 musimy zebrać dziesięć milionów punktów, by nasz bohater mógł wydostać się z więzienia. Produkcja ta w całkiem ciekawy sposób łączy gatunek match-3 z dungeon crawlerem. Przychodzi nam przemierzać lochy, walczyć z potworami, omijać pułapki oraz zdobywać cenne łupy.

Wszystko to powiązane zostało w bardzo oryginalny sposób z zasadami match-3. Każdą akcję wykonujemy poprzez ułożenie odpowiednich kamyków z symbolami. W ten sposób otworzymy skrzynię, unikniemy pułapki, ale również będziemy walczyć, bronić się oraz korzystać z magii. Do tego wszystkiego należy dodać uproszczony, ale satysfakcjonujący system rozwoju bohatera, pozwalający na zdobywanie specjalnych umiejętności.

  1. Grę 10 000 000 w wersji na iOS-a znajdziecie tutaj, a w wersji na Androida tutaj.

TWOIM ZDANIEM

Na czym częściej grasz w gry mobilne?

Na smartfonie
91,7%
Na tablecie
8,3%
Zobacz inne ankiety
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin

Darmowe, idealne do pociąg, autobusu, na „tron”, nie wymagają dużej ilości uwagi, a same oferują zabawę na wiele godzin. Czego chcieć więcej? Przedstawiamy 15 gier mobilnych, z których każda oferuje potencjalnie setki godzin zabawy.

Gry strategiczne na Androida – najciekawsze strategie mobilne
Gry strategiczne na Androida – najciekawsze strategie mobilne

Rynek mobilny to nie tylko proste gry dla niedzielnych graczy, ale także zaawansowane strategie dla wymiataczy. Wybraliśmy najciekawsze z nich, a na liście znajdziecie zarówno darmowe jak i płatne tytuły.