Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

9. SellJunk

SellJunk pozwoli zaoszczędzić czas na sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów.

Nazwa tego addonu zdradza jego zastosowanie. SellJunk to nic innego, jak modyfikacja umożliwiająca sprzedaż zalegających i niepotrzebnych przedmiotów jednym kliknięciem. Prostota tego addonu niech Was jednak nie zmyli, bowiem dzięki tak prozaicznemu rozwiązaniu zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Zamiast przeglądać wszystkie plecaki w poszukiwaniu rzeczy, które można sprzedać, SellJunk zrobi to po prostu za nas.

Warto dodać, że czasami trzeba kontrolować to, co SellJunk sprzeda z naszych plecaków vendorowi. Niektóre przedmioty są bowiem potrzebne do zadań – o ile SellJunk rozróżnia rzeczy wymagane do misji, tak niektóre z nich nie mają takiej kategorii i możemy się ich przez przypadek pozbyć.

  1. Addon SellJunk pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja SellJunka

Ze względu na swoje proste działanie, SellJunk nie ma większych opcji konfiguracyjnych. Niemniej w ustawieniach możemy wybrać automatyczną sprzedaż przedmiotów, gdy tylko klikniemy na vendora. Nie zalecam tej opcji, bowiem tracimy kontrolę nad tym, co sprzedajemy. Nie polecam również zwiększania ilości sprzedawania przedmiotów w jednej chwili. Dwanaście to optymalna liczba, która pozwala na odkupienie potrzebnego przedmiotu, jeśli przypadkiem się go pozbędziemy. Poza tym w opcjach jest możliwość dodania wyjątków, czyli rzeczy, których SellJunk nie będzie sprzedawał, jak np. jedzenie dla towarzysza Huntera.

Alternatywa dla SellJunk

SellJunk nie ma żadnej, lepszej alternatywy.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.