Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

7. OneBag3 Classic

SellJunk pozwoli zaoszczędzić czas na sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów.

OneBag3 to kolejny, prosty addon o nieskomplikowanym, ale za to niezwykle przydatnym działaniu. Odpowiada bowiem za połączenie wszystkich naszych plecaków w jedno okienko. Dzięki niemu nie trzeba otwierać każdej sakwy, aby zobaczyć jej zawartość. OneBag3 sprawia, że po jednym kliknięciu pojawia się nam wspólne okno dla całej naszej zawartości. W ten sposób mamy pod kontrolą wszystkie przedmioty.

Dodatkowo, OneBag3 zapewnia rozróżnienie rzeczy w plecach ze względu na stopień ich rzadkości. Każdy przedmiot oznaczony jest kolorową ramką, informującą nas o tym, czy mamy do czynienia z czymś zwykłym, czy też unikalnym bądź epickim.

  1. Addon OneBag3 Classic pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja OneBag3

OneBag3 ze względu na swoją prostotę nie posiada większych opcji konfiguracyjnych. Zmianie podlegają jedynie kwestie czysto wizualne. Do naszej dyspozycji oddano możliwość wybrania kolorów okna z plecakami, liczbę kolumn czy ich wielkość. Co ciekawe, możemy również wykluczyć plecaki, które OneBag3 ma wyświetlać. Nie jest to jednak w większości przypadków potrzebna opcja.

Alternatywa OneBag3

Alternatywą dla OneBag3 jest Inventorian, który w zasadzie daje dostęp do tych samych opcji. Dodatkowo zapewnia podgląd przedmiotów w banku bez przymusu odwiedzania go oraz prostą wyszukiwarkę. Warto wspomnieć, że również różni się od swojego konkurenta wizualnie.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.