Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

6. OmniCC

Absolutnie podstawowy addon, który powinien zainstalować każdy gracz World of Warcraft Classic. OmniCC odpowiada za informowanie nas o czasach odnowienia naszych zdolności, trwania buffów oraz debuffów u przeciwników. Współdziała z innymi addonami, więc nie musimy obawiać się, że któryś czar znajdujący się na dodatkowym pasku nie będzie obsługiwany.

OmniCC to fantastyczne narzędzie do śledzenia czasów odnowienia, przydające się zarówno w walkach z mobami, ale również podczas potyczek z innymi graczami. Dzięki niemu wiemy bowiem, jak długo będą trwały nałożone na nas negatywne efekty.

  1. Addon OmniCC pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja

OmniCC pozwala na proste, wizualne opcje konfiguracyjne. Możemy zdecydować o wielkości wyświetlanych cyfr, użytej czcionce, dokładności czasu, jak i umiejscowieniu informacji. Do tego możemy wybrać efekt, jaki towarzyszyć będzie gotowej do użycia zdolności. Wszelkie zmiany są tutaj zatem czysto estetyczne.

Alternatywa dla OmniCC

Brak, OmniCC jest najlepszym addonem w swojej kategorii.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.