Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

4. AtlasLootClassic

Przy pomocy tej modyfikacji możecie przejrzeć loot i nagrody poszczególnych bossów instancji i raidów.

Nie jest to najważniejszy addon na liście, ale bardzo przydatny. Pozwala on przekonać się, jakie przedmioty można zdobyć z dowolnego dungeonu lub raidu w World of Warcraft Classic. Nie trzeba korzystać zatem ze stron zewnętrznych, aby dowiedzieć się, czy warto podejmować dane wyzwanie ze względu na jego loot. Do tego poznamy procentową szansę na zdobycie konkretnego przedmiotu.

AtlasLootClassic ma również dodatkowy moduł odpowiadający za profesje. Z tego poziomu dowiemy się, jakich przedmiotów będziemy potrzebowali, aby stworzyć konkretną rzecz oraz poznamy przyszłe receptury z wyższych poziomów. Addon pozwala w ten sposób na planowanie oraz zbieranie materiałów z wyprzedzeniem.

  1. Addon AtlasLootClassic pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja AtlasLootClassic

AtlasLootClassic nie jest widoczny w standardowej zakładce z addonami, za to dostęp do niego otrzymamy z poziomu ikonki obok minimapy. Po jej kliknięciu uruchomi się tabelka z konkretnymi informacjami oraz panelami do wyboru. Możemy wybrać wyświetlanie modelu danego przedmiotu, ale inne opcje konfiguracyjne nie są dostępne.

Alternatywa dla AtlasLootClassic

Brak, jest to najlepszy i równocześnie jedyny w swoim rodzaju addon.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.