Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

3. Better Vendor Price

Prosty addon, który ułatwia wycenę przedmiotów i lootu u sprzedawców. W World of Warcraft Classic docelowo nie wiemy, ile dany przedmiot jest warty. Po zainstalowaniu Better Vendor Price nie będziemy musieli lecieć do vendora, aby sprawdzić, czy warto było trzymać przy sobie całą paczkę futer z wilka. Addon poda nam wartość pojedynczej sztuki oraz całej paczki.

Do tego, jeśli odwiedzimy wcześniej aukcję, dowiemy się, za ile dany przedmiot odkupimy od graczy oraz poznamy jego średnią cenę. W ten sposób możemy łatwiej zarządzać tym, co znajduje się w naszym ekwipunku. Warto bowiem pamiętać, że miejsce na przedmioty w plecakach w World of Warcraft Classic jest mocno ograniczone.

  1. Addon Better Vendor Price pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja Better Vendor Price

Ze względu na swoją prostotę w działaniu, Better Vendor Price nie oferuje żadnych opcji do konfiguracji.

Alternatywa

Brak. Addon w swojej klasie jest najlepszy, chociaż jeśli zamierzacie korzystać z Auctionatora, to ten addon będzie Wam zbędny.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.