Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

10. Classic Castbars

Jeden z ważniejszych addonów do PvP, który powinien zostać doceniony również przez graczy PvE. Classic Castbars zajmuje się bowiem pokazywaniem czasu użycia czaru u przeciwnika. Prosty addon wyświetli nam teoretyczny czas, jaki potrzebuje rywal do użycia zdolności. Warto jednak zaznaczyć, że wartości te są orientacyjne.

World of Warcraft Classic nie został wyposażony w te same narzędzia i funkcje, co aktualna wersja gry, z tego powodu Classic Castbars korzysta z wartości teoretycznych. Trzeba wziąć pod uwagę, że otrzymywanie obrażeń wydłuża czas potrzebny do użycia zdolności. Addon nie jest w stanie pozyskać takich danych, dlatego docelowo podaje tylko czyste wartości. Poza tym informuje o czasie trwania buffów.

  1. Addon Classic Castbars pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja Classic Castbars

W ustawieniach Classic Castbars znajdują się oddzielne opcje dla aur oraz pasków czarów. W tych pierwszych możemy wybrać, czy chcemy poznać czas działania buffów u przeciwników, w drugich zaś możemy dostosować wygląd widocznych pasków ładowania czarów. Modyfikacja ma również moduł wykrywania „pushbacku”, który polecam w ustawieniach uruchomić. Nie działa on w 100%, bowiem również opiera się na wartościach teoretycznych, ale dzięki temu mamy lepszy wgląd w czas użycia czaru.

Alternatywa dla Classic Castbars

Classic Castbars nie posiada żadnych alternatyw wartych uwagi.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.