Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 10 sierpnia 2019, 11:30

autor: Pajdos

Spoglądam w lustro i wiem, że jestem bohaterem – w końcu uratowałem już setki wirtualnych światów...

Przegapione gry, na które warto czekać w 2019 roku

O tych grach najprawdopodobniej nie słyszeliście – a szkoda, bo ich premiery zbliżają się wielkimi krokami, pomimo faktu, że często świat o nich nie słyszał!

Outriders

  1. Platformy: PC, XONE, PS4
  2. Planowana data premiery: lato 2020

Polacy potrafią robić gry AAA?

Fajnie jest obejrzeć widowiskowy trailer, na którym pojawia się napis „autorstwa twórców Gears of War: Judgment i Bulletstorma” oraz logo polskiego dewelopera, People Can Fly. Szkoda jednak, że poza oficjalną zapowiedzią i zajawką z tegorocznego Electronic Entertainment Expo... nie wiemy nic więcej. Pewnie właśnie dlatego o grze jeszcze nie zrobiło się głośno.

Z jednej strony powinniśmy bez obaw zakładać, że PCF „dowiezie” – z drugiej jednak bazowanie na trailerach będących w istocie zlepkiem efektów CGI jest tak samo rozsądne jak wróżenie z fusów. Jedyny pewnik stanowi to, że tytuł ukaże się latem 2020 roku (jeśli nie będzie obsuw). Oprócz tego zobaczyliśmy połączenie dotychczasowych pomysłów dewelopera w jednym dwuminutowym materiale wideo. Do czego zresztą przyznaje się półsłówkami Bartosz Kmita z People Can Fly w osobnym wideo zatytułowanym „6 rzeczy, które musisz wiedzieć po obejrzeniu trailera Outriders”.

Co jeszcze wiemy o Outriders?

Z tego samego filmiku można dowiedzieć się jednak kilku innych, równie ciekawych rzeczy. Najważniejszą z nich jest... customizacja głównego bohatera oraz fakt, że akcja gry toczy się na planecie Enoch zamieszkałej przez potężne i brutalne istoty. Dla opowiadanej historii ważny będzie również tajemniczy sygnał pojawiający się na powierzchni planety, który śledziła jedna z głównych bohaterek. Motyw ten ma być głównym motorem napędowym fabuły. Jesteśmy też zapewniani, że w Outriders zagramy z przyjaciółmi dzięki modułowi kooperacji. Jest więc na co czekać. Chyba.

  1. Więcej o grze Outriders

TWOIM ZDANIEM

Jak często czytasz newsy o grach?

Codziennie
66,8%
Kilka razy w tygodniu
21,1%
Kilka razy w miesiącu
6%
Raz w tygodniu
3,7%
Nigdy, albo prawie nigdy
2,4%
Zobacz inne ankiety
Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

Concrete Genie

Concrete Genie

Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Tools Up!

Tools Up!

Last Oasis

Last Oasis

Outriders

Outriders

Scavengers

Scavengers

The Pathless

The Pathless

The Last Campfire

The Last Campfire

Przegapione gry RPG AD 2019 – niezłe erpegi, którymi warto się zainteresować
Przegapione gry RPG AD 2019 – niezłe erpegi, którymi warto się zainteresować

Niezłych RPG debiutuje dzisiaj niemało. Niestety, wiele z nich nie zdobywa popularności, na jaką zasługuje. Dzisiaj aktualizujemy tekst poświęcony właśnie takim grom, które fani gatunku mogli przegapić – a nie powinni.

17 przegapionych gier pierwszej połowy 2019 roku – lista niezłych tytułów
17 przegapionych gier pierwszej połowy 2019 roku – lista niezłych tytułów

Rynek gier wideo to nie tylko wysokobudżetowe strzelanki, ale także mnóstwo mniejszych gier, także niezależnych. Pora oddać im sprawiedliwość i pokazać najciekawsze przegapione tytuły tego roku.