Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 10 sierpnia 2019, 11:30

autor: Pajdos

Spoglądam w lustro i wiem, że jestem bohaterem – w końcu uratowałem już setki wirtualnych światów...

Przegapione gry, na które warto czekać w 2019 roku

O tych grach najprawdopodobniej nie słyszeliście – a szkoda, bo ich premiery zbliżają się wielkimi krokami, pomimo faktu, że często świat o nich nie słyszał!

Tools Up!

  1. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch
  2. Planowana data premiery: trzeci kwartał 2019

Czym będzie Tools Up?

Czy na rynku gier wideo jest jeszcze miejsce dla produkcji będącej miksem rozgrywki z Overcooked i tematyki House Flippera? Nie wiadomo, ale nam już się podoba. Wystarczy zobaczyć przeuroczy trailer Tools Up!, od oglądania którego niebezpiecznie wzrasta poziom cukru we krwi.

Czego możemy spodziewać się po najnowszej produkcji małego wrocławskiego studia The Knights of Unity? W założeniach ma to być gra imprezowa, która pozwoli na wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom. Ich zadanie nie będzie łatwe – mowa o... remoncie domu (zrozumie ten, kto kiedykolwiek brał się osobiście za tynkowanie i malowanie).

Miks House Flippera i Overcooked

Tools Up! opatrzone zostanie oprawą wizualną podobną do tej z Moving Out lub Overcooked. Przesłodzona warstwa graficzna oraz zwariowany klimat całej produkcji, któremu najbliżej do Sąsiadów, Mata i Pata – zdradza już teraz, że charakter rozgrywki ma być przede wszystkim rozrywkowy. Remonty mieszkań będą więc potraktowane z przymrużeniem oka, bo zabawa polegać ma nie tylko na współpracy, ale i rywalizacji pomiędzy graczami – według zapewnień twórców mogą oni sobie pomagać, jednak nic nie stanie na przeszkodzie, by sobie też nieco poprzeszkadzali.

Malowanie, przenoszenie mebli i inne aktywności związane z remontem – w tym i przerzucanie materiałów budowlanych oraz... innych budowlańców. Oczywiście wszystko na czas. Brzmi głupio, ale ja już wiem, co będę robić na imprezach, gdy zawitają do mnie inni gracze.

  1. Więcej o grze Tools Up!

TWOIM ZDANIEM

Jak często czytasz newsy o grach?

Codziennie
66,8%
Kilka razy w tygodniu
21,1%
Kilka razy w miesiącu
6%
Raz w tygodniu
3,7%
Nigdy, albo prawie nigdy
2,4%
Zobacz inne ankiety
Predator: Hunting Grounds

Predator: Hunting Grounds

Concrete Genie

Concrete Genie

Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Tools Up!

Tools Up!

Last Oasis

Last Oasis

Outriders

Outriders

Scavengers

Scavengers

The Pathless

The Pathless

The Last Campfire

The Last Campfire

Przegapione gry RPG AD 2019 – niezłe erpegi, którymi warto się zainteresować
Przegapione gry RPG AD 2019 – niezłe erpegi, którymi warto się zainteresować

Niezłych RPG debiutuje dzisiaj niemało. Niestety, wiele z nich nie zdobywa popularności, na jaką zasługuje. Dzisiaj aktualizujemy tekst poświęcony właśnie takim grom, które fani gatunku mogli przegapić – a nie powinni.

17 przegapionych gier pierwszej połowy 2019 roku – lista niezłych tytułów
17 przegapionych gier pierwszej połowy 2019 roku – lista niezłych tytułów

Rynek gier wideo to nie tylko wysokobudżetowe strzelanki, ale także mnóstwo mniejszych gier, także niezależnych. Pora oddać im sprawiedliwość i pokazać najciekawsze przegapione tytuły tego roku.