Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 22 kwietnia 2004, 13:14

autor: Juju

Poznań Game Arena - dzień drugi

Drugi dzień imprezy Poznań Game Arena już za nami. Na pogodę w Poznaniu nikt nie mógł narzekać, było naprawdę bardzo gorąco!

Poznań Game Arena (dzień 2)

Drugi dzień imprezy Poznań Game Arena już za nami. Na pogodę w Poznaniu nikt nie mógł narzekać, było naprawdę bardzo gorąco! Niewątpliwie powiało latem, a słońce świeciło bardzo mocno. Spora część osób wybrała się do centrum ubrana w typowo letnie stroje. Możliwe, że to właśnie z powodu wspaniałej pogody Poznań Game Arena odwiedziło tym razem o wiele mniej osób, niż w dniu poprzednim. Szczerze mówiąc wtorkowa atmosfera na targach była momentami dobijająca. Całkiem ciekawie zapowiadająca się impreza, już po pierwszym dniu, praktycznie całkowicie straciła swój urok. Prezentowano dokładnie to samo co w dniu poprzednim, można więc śmiało powiedzieć, że PGA zaczęła się powoli wypalać. Frekwencja była niska, a sami wystawcy po kątach rozmyślali o tym, by jak najszybciej powrócić do domów/hoteli. Szkoda :(

Właściwie to może nawet dobrze się złożyło. Tym razem mieliśmy okazję dokładnie przetestować praktycznie wszystkie prezentowane na Poznań Game Arena tytuły. Nie było ich szczególnie dużo, ale prawdziwi wyjadacze raczej nie powinni mieć większych powodów do narzekania. Tym bardziej, że większych kolejek do komputerów i konsol nie było - wystarczyło chwilkę poczekać, by po chwili móc zabrać się do testowania. Naszymi wrażeniami z obcowania z prezentowanymi na PGA tytułami podzielimy się poniżej, a także w kolejnych odcinkach relacji z targów - jutro i pojutrze.

Poznań Game Arena - podsumowanie

Poznań Game Arena to największa impreza targowa poświęcona grom komputerowym w naszym kraju. W dzisiejszym artykule podsumowujemy to, co od 20 do 23 kwietnia mieli okazję zobaczyć zwiedzający.

Poznań Game Arena - dzień trzeci

Impreza Poznań Game Arena powoli dobiega końca. Minął trzeci dzień, a dziś ostatnia okazja, by osobiście przekonać się co oferuje największe, tegoroczne wydarzenie poświęcone grom komputerowym i wideo w Polsce.

Poznań Game Arena - dzień pierwszy

Wczoraj o godzinie 13.00 wystartowała w Poznaniu impreza Poznań Game Arena. Potrwa łącznie cztery dni i jak zapewniają organizatorzy będzie to największe w naszym kraju święto fanów gier komputerowych i wideo.