Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 10 marca 2004, 13:40

autor: Fajek

Vampire The Masquerade: Bloodlines - pierwszy pokaz

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z pokazu najnowszej gry firmy Troika Games - Vampire The Masquerade: Bloodlines, autorów znakomitych gier z gatunku cRPG: Fallout oraz Arcanum.

1 marca, Londyn – na zaproszenie firmy LEM oraz Activision pojawiłem się na lotnisku Heathrow w okolicach godziny 10.00, aby kilka godzin później mieć możliwość zapoznania się z najnowszym dziełem firmy Troika Games, zespołu legendy, odpowiedzialnego za stworzenie dwóch znakomitych gier z rodziny cRPG – Fallout, Arcanum oraz oczywiście Vampire The Masquerade: Redemption. Tym razem Troika ponownie chce „zamieszać” w gatunku cRPG i zmienić ogólne o nim wyobrażenie – wszystko za pomocą gry Vampire The Masquerade: Bloodlines.

Prezentacja Bloodlines była zaplanowana na godzinę 19.00 w znanym londyńskim klubie The Cross w opuszczonej fabrycznej dzielnicy Londynu. Zanim jednak przyszedł czas na wieczorną imprezę, wszyscy zaproszeni goście z całej Europy (Polskę reprezentowały 2 osoby – gem.ini z CD-Action oraz moja skromna osoba) mieli okazję pospacerować po wiosennym już Londynie.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Vampire: The Masquerade - Redemption

Vampire: The Masquerade - Redemption