Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 13 marca 2020, 09:59

autor: Adrian Werner

Darmowe gry na Androida – 28 najlepszych gier free-to-play na telefon

Najważniejszy problem z grami mobilnymi polega na tym, że jest ich za dużo. Google Play zalewają codziennie tysiące gier na system Android. Żeby pomóc Wam pomóc się w tym odnaleźć, znaleźliśmy 28 darmowych tytułów wartych polecenia.

Fallout Shelter

FALLOUT SHELTER W SKRÓCIE

  1. Producent: Bethesda Softworks
  2. Gatunek: strategia / tycoon
  3. Platformy: AND, iOS
  4. Data premiery na AND: 13 sierpnia 2015

Fallout Shelter jest strategią traktującą o zarządzaniu schronem przeciwatomowym. Podczas zabawy dowodzimy personelem, gospodarujemy surowcami, pilnujemy stanu technicznego placówki oraz radzimy sobie z wieloma różnorodnymi zagrożeniami, zarówno tymi, których źródła kryją się wewnątrz krypty, jak i tymi pochodzącymi z zewnątrz. Wszystko to zaprezentowano w pełnej czarnego humoru komediowej stylistyce –nawet największe tragedie naszych podopiecznych potrafią wywołać uśmiech.

MOBILNA REKLAMA

Fallout Shelter został zapowiedziany równocześnie z Falloutem 4 i miał służyć jedynie jako promocja nowej gry. Właśnie dlatego nikt nie pomyślał o rozbudowanym systemie mikropłatności. Popularność tytułu zaskoczyła jednak samych twórców i w efekcie produkcję tę przeniesiono także na pecety i konsole, w tym również na Switcha.

Fallout Shelter już w dniu premiery był godną polecenia propozycją, dzięki wciągającej rozgrywce, wyśmienitemu wykonaniu oraz łagodnemu systemowi mikropłatności. Od tego czasu gra została jednak mocno rozbudowana o nowe elementy, takie jak np. system misji pozwalający organizować wyprawy na powierzchnię.

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

TWOIM ZDANIEM

Ile jesteś w stanie zapłacić za grę mobilną?

Gram tylko w darmowe gry mobilne
60,5%
Nie gram w gry mobilne
12,7%
Nie więcej niż 15 złotych
8,4%
Jeśli gra jest dobra, mogę zapłacić tyle samo co za grę na konsole i pecety
8,4%
Nie więcej niż 25 złotych
6,9%
Nie więcej niż 5 złotych
3,2%
Zobacz inne ankiety
Hearthstone

Hearthstone

Plants vs Zombies

Plants vs Zombies

Pokemon GO

Pokemon GO

Fallout Shelter

Fallout Shelter

Critical Ops

Critical Ops

PUBG Mobile

PUBG Mobile

Kingdom Rush

Kingdom Rush

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded

13 darmowych gier na Androida bez żadnej ściemy!
13 darmowych gier na Androida bez żadnej ściemy!

Przygotowaliśmy zestawienie totalnie darmowych produkcji mobilnych, które nie dość, że oferują sporo dobrej zabawy, to w dodatku w żaden sposób nie naciągają. Bierzcie zatem i korzystajcie!

Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin

Darmowe, idealne do pociąg, autobusu, na „tron”, nie wymagają dużej ilości uwagi, a same oferują zabawę na wiele godzin. Czego chcieć więcej? Przedstawiamy 15 gier mobilnych, z których każda oferuje potencjalnie setki godzin zabawy.

Mobilne gry MMORPG, w które da się grać bez bankructwa
Mobilne gry MMORPG, w które da się grać bez bankructwa

Na PC-towym rynku gier MMORPG trwa posucha, ale za to produkcje mobilne są rozkwicie. Na tyle, że jest w czym wybierać! Przyjrzeliśmy się im i wybraliśmy takie, przez które nie zbankrutujecie.