Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 31 października 2003, 15:38

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Piknik GOL 2003

Doroczne spotkania Przyjaciół GRY-OnLine stają się powoli nową, świecką tradycją ;-) Kolejna, trzecia już impreza z tego cyklu odbyła się w miniony weekend, a dokładnie w sobotę 25 października, na terenie Kasyna Wojskowego przy ulicy Praskiej w Krakowie.

Piknik GOL 2003

Doroczne spotkania Przyjaciół GRY-OnLine stają się powoli nową, świecką tradycją ;-) Kolejna, trzecia już impreza z tego cyklu odbyła się w miniony weekend, a dokładnie w sobotę 25 października, na terenie Kasyna Wojskowego przy ulicy Praskiej w Krakowie. Ci, którzy przybyli, niech powspominają przy tej relacji mile spędzone chwile, a Ci którzy nie mogli przybyć, niech pozazdroszczą - wszystkich serdecznie zapraszamy za rok.

Piknik GOL 2008

Jak co roku w Krakowie odbył się, ósmy już w historii, Piknik GOL – spotkanie przyjaciół GRY-OnLine.

Spotkanie Przyjaciół Gry-OnLine 2002

W pogodną sobotę, 16-go listopada 2002, odbyło się drugie, organizowane przez GRY-OnLine, spotkanie użytkowników forum dyskusyjnego i klubowiczów MayClub. Oto nasza krótka relacja z imprezy ilustrowana fotkami.

Piknik GRY-OnLine 2001

W dniu 6go października 2001 miało miejsce pierwsze, organizowane przez GRY-OnLine spotkanie użytkowników forum dyskusyjnego. Wszyscy bawili się świetnie a oto krótka relacja z imprezy.