Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 7 sierpnia 2003, 11:21

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Red Baron - relacja z trzeciej imprezy GOL Adventure

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z trzeciej imprezy pod nazwą Red Baron, należącej do cyklu GOL Adventure.

Trzecia impreza z cyklu GOL Adventure zakończona

Trzecia z imprez wchodzących w skład cyklu GOL Adventure 2003 już za nami, pora więc na jej małe podsumowanie. My ze swej strony postaramy się przedstawić Wam wydarzenia, jakie miały podczas niej miejsce, o ocenę i wyrażenie swych opinii poprosiliśmy natomiast biorących w niej udział uczestników.

***

Impreza rozpoczęła się drugiego sierpnia około godziny dwunastej, spotkaniem w znajdującej się w centrum Warszawy restauracji Champions. Dalej uczestnicy (Imonate i Seba74), osoby towarzyszące oraz przedstawiciele redakcji GRY-OnLine udali się na lotnisko Aeroklubu Warszawskiego. Pogoda tego dnia dopisywała, jednak z powodu wypadku lotniczego helikoptera Robinson R44, który miał miejsce dzień wcześniej podczas pokazów w Kętrzynie, znajdujący się na tamtejszym lotnisku samolot Piper Cub miał kłopoty z „wydostaniem się” i planowym dotarciem na miejsce imprezy GOL Adventure – Red Baron, którym było lotnisko Warszawa-Babice.

DELTA Force - relacja z drugiej imprezy GOL Adventure

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z drugiej imprezy pod nazwą DELTA Force, należącej do cyklu GOL Adventure.

Flight Simulator - relacja z pierwszej imprezy GOL Adventure

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z pierwszej imprezy pod nazwą Flight Simulator, należącej do cyklu GOL Adventure.