Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 16 lipca 2003, 15:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

DELTA Force - relacja z drugiej imprezy GOL Adventure

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z drugiej imprezy pod nazwą DELTA Force, należącej do cyklu GOL Adventure.

Druga impreza z cyklu GOL Adventure zakończona

Druga z imprez wchodzących w skład cyklu GOL Adventure 2003 już za nami. Już na wstępie należy zaznaczyć, iż DELTA Force, bo taką nosiła nazwę, okazała się być bardziej emocjonująca niż, poprzednia, tj. Flight Simulator. W końcu prawdziwa broń palna w rękach oraz skok na spadochronie powodują wydzielanie ogromnej ilości adrenaliny ;)

Cała impreza rozpoczęła się w sobotę o godzinnie 10:00 pod skarbonką na krakowskim rynku, gdzie spotkaliśmy się z pięcioma wylosowanymi uczestnikami (Joanna, neXus, Boro, Popiel, Krzysiek1478). Nim jeszcze wyruszyliśmy w około 70-kilometrową podróż do strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „DIANA” w Zembrzycach, zaczęło kropić i obawialiśmy się, że nieobliczalna pogoda przeszkodzi nam w zabawie. Jak się okazało później, martwiliśmy się niepotrzebnie, ponieważ do końca dnia nasze ubrania pozostały suche, a utrzymujące się duże zachmurzenie i średnia temperatura były niemalże idealnymi warunkami strzeleckimi – nie za gorąco, nie za chłodno i brak oślepiającego słońca.

 

Na miejsce dojechaliśmy w okolicach godziny 11:15 i niemal natychmiast rozpoczęło się ponad dwugodzinne szkolenie z zakresu znajomości budowy i obsługi broni palnej, wykorzystywanych rodzajów amunicji, itp. W charakterze instruktorów wystąpili, Uwaga: Prezes (drugie miejsce w Polsce w strzelaniu dynamicznym, choć twierdzi, że gdyby nie kontuzja byłoby pierwsze :) i Wiceprezes Związku Strzelectwa Dynamicznego.

Red Baron - relacja z trzeciej imprezy GOL Adventure

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z trzeciej imprezy pod nazwą Red Baron, należącej do cyklu GOL Adventure.

Flight Simulator - relacja z pierwszej imprezy GOL Adventure

Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z pierwszej imprezy pod nazwą Flight Simulator, należącej do cyklu GOL Adventure.