Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 4 września 2019, 11:13

autor: Wacha

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do gry Minecraft – niezłe modyfikacje do Minecrafta

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, trudno się więc dziwić, że doczekała się tysięcy modów. Wybraliśmy więc kilkanaście najciekawszych modyfikacji do Minecrafta, żeby ułatwić Wam zadanie.

Millénaire – wysoka kultura

Wioski w Minecrafcie wydają się być trochę niekompletne, a ich mieszkańcy nieco niedorozwinięci. Ważne, że w ogóle się pojawiają, bo w pustym świecie można by oszaleć, ale bardziej rozbudowany aspekt NPC na pewno nikomu nie zaszkodzi. Jeśli jesteście tego samego zdania, polecam zainteresować się modyfikacją Millénaire, która wprowadza kilka odmiennych kultur do gry i zdecydowanie ożywia kanciaste społeczeństwo. Teraz, oprócz standardowych wiosek, da się odnaleźć lokacje zamieszkane przez Normanów, Hindusów, Japończyków, Majów i Bizantyjczyków.

Każda z tych nacji jest inna i cechują ją pewne wyróżniające cechy. Przykładowo Bizantyjczycy zajmują się produkcją wina, Japończycy uprawą ryżu, a u Hindusów można zjeść kurczaka curry. Różnice widać na pierwszy rzut oka, bo każda frakcja posiada charakterystyczne budynki, ubrania i wyposażenie – wszystko to da się zdobyć poprzez współpracę z daną wioską. Co więcej, możliwe jest także objęcie stanowiska lidera danej kultury.

  1. Pobierz modyfikację Millenaire

Radosław Wacha Wasik

Minecraft

Minecraft

Minecraft: Windows 10 Edition

Minecraft: Windows 10 Edition

Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów AD 2019
Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów AD 2019

Wśród gier, które idealnie nadają się do modowania seria Sims zawsze była w czołówce. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. W 2019 roku przyjrzeliśmy się temu artykułowi i zaktualizowaliśmy go o nowe mody.

Minecraft – jednoosobowy projekt i warty 2,5 miliarda dolarów fenomen
Minecraft – jednoosobowy projekt i warty 2,5 miliarda dolarów fenomen

Wykupienie Mojang przez Microsoft, to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Ogromna kwota, którą zapłacono, aby pozyskać prawa do Minecrafta, nie jest jednak dziełem przypadku. Potęgę studia oraz marki budowano w końcu przez dobrych kilka lat.