Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 4 września 2019, 11:13

autor: Wacha

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do gry Minecraft – niezłe modyfikacje do Minecrafta

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier wszech czasów, trudno się więc dziwić, że doczekała się tysięcy modów. Wybraliśmy więc kilkanaście najciekawszych modyfikacji do Minecrafta, żeby ułatwić Wam zadanie.

Mo’Creatures – czy to jest ent?

Enty w Minecrafcie to nie żart, a przynajmniej nie wtedy, gdy używacie modyfikacji Mo’Creatures, dodającej szereg nowych stworzeń – mniej lub bardziej przyjaznych. Po instalacji moda świat gry zapełniają różnorodne kreatury – pod nogami pełzają nam węże, w stawie kąpie się słoń, lis oblizuje na widok indyka, niedźwiedź potrafi pożreć kota, a olbrzym zniszczyć cały nasz kanciasty dorobek. A w nocy jest jeszcze gorzej, bo na polowanie wyruszają najplugawsze bestie – wielkie skorpiony, wilkołaki (lepiej mieć przy sobie srebrny miecz) czy piekielne szczury.

Nowe stworzenia to nie tylko wypełnienie pustawego świata, ale też okazja do zdobycia wielu nowych przedmiotów – zdecydowana większość kreatur wyrzuca z siebie niespotykane dotąd trofea. Co więcej, mod wprowadza nawet nową krainę – świat wiwern, czyli siedzibę gadów przypominających smoki. Autor zadbał też o owady. W trawie da się ujrzeć mrówki i karaluchy, a przed nosem latają nam muchy, ważki czy motyle.

  1. Pobierz modyfikację Mo’Creatures
Minecraft

Minecraft

Minecraft: Windows 10 Edition

Minecraft: Windows 10 Edition

Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów AD 2019
Najlepsze mody do The Sims 4 – ciekawe modyfikacje do Simsów AD 2019

Wśród gier, które idealnie nadają się do modowania seria Sims zawsze była w czołówce. Nie inaczej jest w przypadku „czwórki”. W 2019 roku przyjrzeliśmy się temu artykułowi i zaktualizowaliśmy go o nowe mody.

Minecraft – jednoosobowy projekt i warty 2,5 miliarda dolarów fenomen
Minecraft – jednoosobowy projekt i warty 2,5 miliarda dolarów fenomen

Wykupienie Mojang przez Microsoft, to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Ogromna kwota, którą zapłacono, aby pozyskać prawa do Minecrafta, nie jest jednak dziełem przypadku. Potęgę studia oraz marki budowano w końcu przez dobrych kilka lat.