Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać Artykuły PREMIUM
Publicystyka 7 lipca 2003, 16:14

autor: Borys Zajączkowski

Niedziela, 6 lipca.. Turniej Colin McRae Rally 3 i TOCA Race Driver - podsumowanie

Turnieje w Empiku dobiegły końca – trochę szkoda, bo było miło. Wraz gorąca atmosferą zawodów przeminęły panujące na zewnątrz budynku upały – i chwała im za to. Czas na podsumowanie.

Niedziela, 6 lipca.

Finały w obu ścigałkach odbyły się równolegle, a rozpoczęte zostały o godzinie 16. Zawodnicy startujący w grze „Colin McRae Rally 3” mieli tym razem do przejechania cały rajd Australia. Wyłonienie zwycięzców „TOCA Race Driver” zaś przebiegało analogicznie jak w dniu poprzednim, lecz na torze Donington. Walka na torach trwała blisko trzy godziny i ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród odbyło się o godzinie 19.

Pierwsze miejsce w grze „Collin McRae Rally 3” zajął Wojciech Przeworczyk z czasem 21:31:05. W jego ręce powędrował procesor AMD Athlon XP 3000+, zegarek Certina oraz koszulka, czapeczka i okularki.

Drugie miejsce w CMR3 przypadło Rafałowi Patrzałkowi, który uzyskał łączny czas przejazdu 21:46:54. Otrzymał kierownicę Logitecha, grę „Colin McRae Rally 3” z autografem Janusza Kuliga oraz standardowy zestaw konfekcyjno-gadżetowy.

Trzecie miejsce zajął Maciej Brągiel z czasem 21:50:05 i otrzymał nagrody: grę CMR3, bluzę, czapeczkę i okularki.