Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 2 września 2016, 11:02

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry września 2016 - najciekawsze premiery i konkurs

Premiery w tym miesiące powinny zadowolić przede wszystkim fanów gier sportowych (jak się okazuje, nie tylko piłki nożnej), choć jak to zwykle bywa, dla każdego znajdzie się coś miłego.

Kolejny miesiąc, kolejna lawina premier – tym razem motywem przewodnim jest sport. Już we wrześniu na sklepowe półki trafią dwaj przedstawiciele interaktywnej piłki nożnej, czyli FIFA 17 oraz Pro Evolution Soccer 2017, a także kolejna odsłona koszykarskiej serii NBA 2K17. Ponadto z rykiem silników nadjedzie trzecia Forza Horizon, która dla odmiany pojawi się również na blaszakach. Pole do popisu dostaną też zwolennicy farmingu, a to za sprawą rodzimej Polskiej farmy 17. Jeśli nie poczuwacie się do sadzenia cebuli, ale w Waszych żyłach nadal płynie krew prawdziwych Słowian, być może zaciekawią Was dwa inne tytuły – niezwykle brutalne Mother Russia Leeds lub Kozacy 3. A może macie smaka na odgrzewane kotlety? W takim razie warto mieć na uwadze XCOM 2, który po kilkumiesięcznej obsuwie zagości na konsolach Sony i Microsoftu, w znamienitym towarzystwie BioShocka: The Collection, składanki oferującej podstawową trylogię doskonałych fabularyzowanych shooterów w podrasowanej wersji HD. Za posypkę na pączku robi platformowa strzelanka ReCore, przez niektórych nazywana trójwymiarowym sukcesorem Mega Mana. To, że zaczął się rok szkolny, nie oznacza wcale końca wakacji!

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 29 września 2016 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Dodatkowo będąc zalogowanym należy odszukać wybrany tytuł w naszej Encyklopedii Gier i przyznać mu „łapkę w górę”. Trafi on wówczas do kolekcji gier użytkownika. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika Adi122PL.

TWOIM ZDANIEM

Który z wrześniowych tytułów interesuje Cię najbardziej?

Kozacy 3
26,1%
FIFA 17
25,2%
Forza Horizon 3
18,6%
BioShock: The Collection
13,7%
Pro Evolution Soccer 2017
5,2%
NBA 2K17
3,7%
Polska farma 17
2,2%
ReCore
2,2%
XCOM 2 (konsole)
1,8%
Mother Russia Bleeds
1,3%
Zobacz inne ankiety
Gry września 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry września 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

Wakacje dobiegają końca, a wraz z wrześniem nadciągną duże tytuły o słusznej sile rażenia. Będziemy znowu kopać piłkę z seriami FIFA i PES, a także walczyć w Destiny 2, podbijać w Total War: Warhammer II i przeżywać przygody w Divinity: Original Sin II.